Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babád mekkora és...

6 hónapos babád mekkora és miket csinál már? Fogacska?

Figyelt kérdés
Legfőképp kislány baba érdekelne! De jöhetnek a kisfiús beszámolók is! :)
2012. szept. 3. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor egy kisfiu: 7070gramm és 68cm

forog hátról hasra, és kitámaszt, így hátrafele kúszik :))(hasról hátra még nemigazán tud fordulni, még csak kb 2x sikrült neki) Kb ennyit tud még csak. És foga sincs még.

:)

(és annyira imádom)

2012. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Még egy kisfiú. :)

7450 gramm 70 centi. Forog minden fele. Gurulva közlekedik (nagyon vicces). Kúszik de nem mászik még. Ha meg tud valamiben kapaszkodni akkor fel ül, de ha el engedi akkor el borul. :) A szókincse, mama-baba. Meg persze a saját nyelvén magyaráz. :D Nincs még foga, de nagyon rág és duzzadt az ínye. Napok óta alig alszunk miatta. Nálatok mi a helyzet?

2012. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az én lányom 7500gramm és 66cm.

Hasról hátra fordul, kúszik, ha megfogja a kezem felhúzz magát ülésbe és a hordozóba is próbál felülni! Szókincs: jajajajaj, neeee, dededee, szóval úgy igazi szavak nincsenek (nem is várom tőle), de gügyörészik nagyon! Síkít, kiabál, nevet, kacag. Nyújtja a kezét, hogy vegyem fel, szépen eszik kanállal, egyre jobban mutatkozik az egyénisége... nagyon dühös lesz, ha nem megy neki valami! Mindent a szájába vesz, átteszi a játékot egyik kezéből a másikba, szerintem lassan lassan jönni fog a foga, mert mintha látnám, h duzzad neki az inye! :) Köszönöm az eddigi beszámolókat! :)

2012. szept. 3. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám egy hete múlt 6 hós és lány: 6900 g és 66 cm

Ül, négykézláb mászik, felhúzza magát állásba gyakorlatilag bárhol. Nagyokat esik :-)) Sokat kiabál és sokat nyűgös is sajnos a foga miatt szerintem, ami még nem jött ki de nagyon be van dagadva alul az ínye. De tud nagyokat kacagni is! :-)) Gügyögni nem igazán szokott inkább berregg és fújja a nyálát "köpköd" és nagyon élvezi! Egész napos foglalkozást igényel és éjjel is sokszor kel mostanában (tegnap vagy 8X legalább be kellett mennem hozzá).

2012. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 1 hete múlt 6 hónapos.

8040g és 72 cm. Tegnap bújt ki az első foga, de még jön 3.Hátról hasra fordul, vissza még csak 2x fordult. Stabilan ül önállóan, de magától még nem ül fel, csak ültetve.

Főképp szopik még, de már napi 2x kóstolgatunk néhány kanál pépet.Éjszaka 1-2x ébred, akkor szopik és vissza is alszik. Tudja, h hol a lámpa. Ha mondjuk neki, oda néz. Sikongat, kacag, gagyorászik.

2012. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!