Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányom fél...

8 hónapos kislányom fél óránként felsir éjszaka, és csak cicivel alszik vissza. Nem éhes, nem szomjas, hasa sem fáj. Jöna fogacska alul, de csak a hegye van kint még mindig. Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Mi lehet a baj,mi riasztja Őt fel félóránként?
2011. jan. 5. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz felesleges vinni szerintem. Ha nem köhög, nem lázas nem taknyos akkor nem fog az orvos ezzel foglalkozni. Ha beteg azt úgyis észre veszed. Lehet a foga miatt is hogy felriad de más tényezők is okozhatják. Ha csak 1-2 éjjel teszi ezt akkor nem gáz ha egy hétig akkor próbálj neki este fájdalomcsillapítót adni mondjuk nurofent pár napig. valszeg a foga. Vagy viburcol kúpot adj nekem az is segített a kicsin. De amúgy vannak megmagyarázhatatlan éjszakáink nekünk is pl. ma éjjel nekem is vagy 10 x sírt fel a másfél évesem. Foggalmam sincs miért. előfordul
2011. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

hátha találsz közte valami használhatót.azért linkeltem be, hogy tudd, nem vagy egyedül.

szerintem is a fogacskája lehet egyébként. eddig összesen egy ilyen éjszakátok volt?

2011. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fotucsok ***** válasza:

Ha átmeneti állapot, akkor lehet a fog miatt van, bár elvileg az addig bántja, míg át nem tört. Lehet másik is jön. Az én kisfiam minden nélkül játszotta ezt, hogy egyre gyakrabban akart cicizni. Szerintem az összebújás meg a cici kellett csak, és ahányszor megciciztettem,másnap eggyel többször ébredt. Úgy szokattam le, hogy ha felsírt, bementem, nem vettem ki csak simi, és kijöttem. kb 3-5 percenként mentem be hozzá, hogy lássa nem hagyom magára, de csak simi egy pillanatra és ki.

3 nap alatt szokott le az éjszakai ciciről. Első este 1 órán kellett mire visszaaludt, másnap fél, és utána már csak egy simi és már aludt is vissza.

Csak érezze rajtad,hogy most aztán elhatároztad magad.

2011. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a fog. Ilyennel nem kell orvoshoz vinni. Vagy melege van. Nekem akkor kelt sokat a kislányom.
2011. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!