Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a javasolt tápszeradag...

Mennyi a javasolt tápszeradag 6-7 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Mi van a dobozotokra írva?Kb. mennyit adjak?

#tápszeradag #6-7 hó
2012. szept. 3. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni, h mennyit igényel a picid! Az én lányom 6 hónapos, reggelire tejpépet eszik (1 adagot) "bele fél üveg gyümi! Tízórai fél üveg gyümi és 60ml tápszer! Ebéd 190gramm főzelék, lefekvés előtt tápszer 60ml, uzsonna tápszer 180ml, este vacsi 230ml tápszer! Utána már reggel kel és minden előlröl! :) 4hósan kezdtem a hozzátáplálást! Akkor 180ml-t evett 4×.
2012. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

180-at is megevett?Az enyém most max 170-et kap.Nem reklamál, hogy kellene neki több, de lehet, hogy meginná.Ez spec. tápszer, és nem tudom mennyit adhatok neki max.

Sajna a lányom nem kaphat tejpépet.

2012. szept. 3. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:

A dobozunkon 210ml van, annyit meg is eszik a babám, most 7 hós, de néha már még többet akar :-)

HA-s tejpépet sem ehet?

Van még a Sinlac is, az gluténmentes, tejmentes, doki is felírja. Én a gyümit szoktam vele sűríteni, de lehet főzeléket is, és simán is lehet adni.

2012. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok! Ha neki elég a 170ml, akkor nem kell neki többet adj! Az én lányom alapból nagyon kis éhenkórász! :) Azért írtam, h te látod, h mennyi kell neki! Egyik baba sem egyforma! :) Nekem az elejétől tápszert eszik!
2012. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

HA-t sem ehet.Sinlacot már vettem, az bejön neki.

Nagyon jól alszik éjjel, de egyszer még megébred.Lehet, hogy este akkor adok neki egy picivel többet, hátha...Csak nem mertem, nehogy gondja legyen a hasával.

Köszi szépen!

2012. szept. 3. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok. Nekem alapból jelez a babám, ha már nem kér többet. A cicitől elfordítja a fejét, a kanalas kajánál elkezd sírni, fészkelődeni és a cumisüveget meg elkezdi tapsolni és kilöki a kezemből.

Nekem ha este megeszi a 210-t, akkor is felkel 2 körül és simán megeszik 180-t, vagy cicizik és 6-7-kor már kuruttyol. De mondjuk délelőtt ilyenkor kevesebbet eszik.

Szóval az enyém tényleg éhenkórász. Főzelékből is 270ml eszik délbe.

2012. szept. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Főzelékből 270???Azta de jó az étvágya.
2012. szept. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!