Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csuklás ellen valami bevált...

Csuklás ellen valami bevált módszer?

Figyelt kérdés
3hetes Kisfiam nagyon sokat csuklik.Mit tegyek?
2012. szept. 4. 08:58
 1/7 timike26 ***** válasza:
èn cicit adok neki ha nagyon csuklik,de àlltalàban elmulik magàtol....de van hogy olyat csuklik amin hallom hogy jon vissza a tej,igy olyankor megbufiztetem mèg egyszer....
2012. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csuklik,akkor pár csepp citromlé hatásos. Nem lesz a gyomrának tőle semmi baja. A doktornő javasolta,és nálunk bevált.
2012. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Citromlevet adtak régen a nyelve hegyére,de minket a doki óvva intett,mert a citrusféle ilyen pici babáknál allergizál(hat)...Egyébként természetes a csuklás,az én babám egyszer 25 percig csuklott,direkt mértem,nem akartam elhinni.Teával szoktam próbálkozni,van mikor használ,van mikor nem.Egyébként ez a babákat nem zavarja,inkább az anyukákat...főleg mikor elalvás előtt jön rá szegénykékre.
2012. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pici kanál citromlé, nálunk is hatott, egyik lányom sem allergiás.
2012. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkínálom a fiamat egy kis teával, ha nem hajlandó inni ,agyom sírni egy kicsit és attól is elmúlik.
2012. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 csepp citromlé mindig bevált, mi sokszor csuklottunk.
2012. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 3 hetes :o) ő is sokat csuklik, bár én ezt már megszoktam, mert egyrészt 2. baba, és a fiamnál már végigjátszottuk ezt, másrészt a pocakomban is rengeteget csuklott, bár tudom, hogy az nem ugyanilyen csuklás.


A fiamnál nekem is a citromlevet mondták, egyébként nálunk használ, én is alkalmazom magunknak meg a nagyfiamnak már, na de ne már egy 3 hetes csecsemőnél..... Én tuti nem adok neki citromot.


A fiamnál csak az ordítás vált be: ő sokat sírt, ilyenkor meg még hagytam is, hogy elmúljon a csuklása. A lányom most nem sír sokat, csak a pocakja miatt, tűri egy ideig, aztán elkezd nyafogni, de az nem elég nagy levegővétel, hogy elmúljon a csuklás.

Én is vagy cicire rakom, vagy lefejt tejet, vizet, teát (mikor mi van) adok neki üvegből. Ha issza nagy kortyokban, akkor elmúlik, ha nem éhes/szomjas, akkor nem.


Általában én is megvárom, míg elmúlik, addig a kezemben van.

2012. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!