Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált módszer korán kelés ellen?

Bevált módszer korán kelés ellen?

Figyelt kérdés
Hajnalban ébred 16 hónapos fiam, óraátállítás óta.Hiába teszem le később, ő akkor is ébred,és akár mitcsinálok nem alszik vissza.Így borul az egész nap, nyűgös,nekem meg már elegem van.
2010. nov. 10. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Beteszek egy dvd-t és behúzom a redőnyt ha nem is alszik de pihen.
2010. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne hagyd aludni nap kozben, 2 nap utan helyreall a rend, igaz az a 2 nap maga lesz a pokol
2010. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már akkor ébred, miután elkezd világosodni?

Mert akkor talán lehet, hogy jobban be kellene sötétíteni.

Az én kislányom pl. ha megébred, de látja, hogy még sötét van és nem aludta még ki magát teljesen, akkor visszaalszik, viszont ha már látja, hogy világosodik felkel.

2010. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ne ki venni.hátha elringatja magát egy idő után.Nálunk ez vált be,amikor korán kel és kiabált,egyszerűen nem mentem be,10-ből 9 szer visszaaludt.Szerintem elég hamar rá fog jönni,hogy még alvás idő van.
2010. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak korán kelő és későn kelő gyerekek, ezen nem nagyon lehet változtatni, majd saját maguk változnak idővel.

De esetleg a sötétítés tényleg segíthet, ahogy előttem leírták. Az én lányom 9-10-ig is képes lenne aludni, de felébresztem előbb, mert akkor nincs reggeli és csúszik minden. Viszont mi olyan országban lakunk ahol 8-9-kor még sötét van, tehát lehet hogy azért alszik ő is tovább.

2010. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Redőny van, tehát teljes a sötétség.Nyáron fél nyolckor kelt,most meg negyed 6-kor.Hagytam az ágyában de üvölt 5 percenként akár egy órán át.Ha mellénk veszem, akkor meg huncutkodik velük,majd sír, hogy nem foglalkozunk vele.
2010. nov. 10. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia !


Eddig nekünk is így volt. Fél 6 körül kelt. Most már inkább visszaállt a fél 7 körüli időpontra. Szerintem próbáld tartani hogy napközben annyit alszik mintha rendesen kelne. Akkor hátha pár nap alatt visszaáll.

2010. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi babánk is, az óraállítás előtt 7 körül ébredt, mostanában meg fél6, 6-kor. Előtte is mindegy volt, hogy mikor fektetem le, most is. Ha fél7-kor teszem le, akkor is 6-kor kel, meg ha 9-kor akkor is. Hiába próbáltam már azt, hogy nem szólok hozzá, csak magam mellé veszem, elkezd mászkálni, meg nyomkodja a szemem, orrom, ha látja, hogy aludnék:)) 9 hónap alatt már annyi minden változott az alvásában, hogy nem is próbálkozom semmivel, mert az is csak egy pár hétig lesz úgy, aztán megváltozik.
2010. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!