Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Van olyan akinek 1...

Őszintén! Van olyan akinek 1 év alatti, felállni tudó, mászó babája egyedül alszik el napközben?

Figyelt kérdés
Hogy csináljátok? Én ha berakom a kiságyba, még ha nagyon álmos is, akkor is egyből elkezd mászni és húzza fel magát állásba. Esélytelen. Ha az ölemben elalszik akkor már be tudom tenni az ágyába.

2012. szept. 4. 11:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Na ez az a dolog, amire én is kíváncsi vagyok...én is altatgatom...(10hónapos). A nagyobbat is vagy 11 hónapos korig altatgatni kellett.Egy ismerősöm váltig állítja, hogy a 6 hónaposát "csak lerakja" és már alszik is....

2012. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

már látom hogy játék közben majd leragad a szeme, akkor irány a kiságy és egy szó nélkül már durmol is


én úgy látom sok anyukán (persze magamon is néha) hogy el akarják altatni a babát mikor az nem is álmos és arra mondják hogy rossz alvó, vagy sokáig kell őt altatni


pedig szegény még nem is álmos:/

2012. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én akkor akarom biztosan elaltatni, amikor álmos:) Nálunk egyértelmű jele, h kezd pirosodni a szeme körül..akkor tudom, h fáradt. Ha nem fáradt, nem is engedi egyébként még az altatást se, állandóan forog a kezemben....
2012. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Enyém egyedül aludt el már jóval korábban is 8 hósan állt fel 11 hónaposan már járt. Persze felállt mikor beraktam, de adtam jó éjt puszi esetleg énekeltem neki valamit mert azt szereti és utána villany le és bezárom az ajtókat. Szépen lefeküdt és elaludt pár perc alatt.
2012. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az enyém hibrid :) Volt, amikor szó nélkül elaludt az ágyában (50%), volt, amikor altatni kellett (sőt végül az ölemben aludt), de olyan is akadt, hogy mindent bevetettem, még sírni is hagytam, mégsem volt hajlandó - végül egész nap ébren nyomta, pedig már az orrára esett. Egyébként éjszaka jó alvó.
2012. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Enyém két véglet :) Hol kibukik magától, hol negyedóra altatás! A mi ágyunkban alszik el, tudom nem helyes, de a sajátjában üvölt, ringatni meg nem bírom.
2012. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szia! Mi 4hósan bevezettünk egy rituálét,sötétítés,halk zene,alvósállat,3mondat mindig,ugyanúgy és berögzült h akkor most aludnia kell.Amikor elkezdett mászni,állni,akkor ha sírt bementünk,visszaédesgettük a 3mondattal és kimentünk,ha csak kiabált,max 1szer visszamentünk,de többször nem.Jöhettek fogacskák,növekedési ugrás,ő mindig aludt és alszik a mai napig.Meggyőződésem h figyelmet akarnak és ha megkapják felpörögnek,ha nem kapják meg,rövid időn belül rájönnek h alvásidő van.Amikor mászni kezdett voltak esték amikor még pörgött 20percig a kiságyban,de mivel nem figyeltünk rá,amikor elfáradt,összeesett és elaludt.
2012. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem...mind a három gyerekem egyedül aludt el..nappal is este is. Pici koruktól így vannak szoktatva hogy saját szoba saját kiságy. 3ból 1 cumis ( a legkisebb) 1 ujjszopós ( a középsőm) és 1nek nem kellett így semmi segédeszköz.

Igéyn szerint voltak szoptatva 1 éves korukig, éjjel 3ból 2 ébred (ébredt) 1-2 éves koráig is, de altatni ringatni azt nem kellett őket.

2012. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen,van a kisfiam bár már 16 hónapos,de 6 hónapos kora óta egyedül alszik el éjjel napközben,6 hónapos korától mászott,felállt,10-11 hónaposan már ment.

jóéjt puszi,megölelés,elbúcsúzás,ágyba az üveg innivaló,cumi,megvártam még elfárad törölgeti a szemét,nagyon bújik,és mindig úgy fektettem,hogy előtte evett

2012. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az enyém már 2 éves.Eddig is és ezután is magától alszik el.

Amióta megszületett mindig is egyedül kellett Neki elaludni.Megetettem,büfi,puszi és letettem.Amikor már nagyobb volt rászóltam,tessék lefeküdni,aludni kell.


Persze rosszul esett amikor kicsi volt,hogy nem az ölembe alszik el stb.,de arra is gondoltam,hogy megnő és egy 10 kilón felüli gyereket ölben altatgatni...na meg ha mondok valamit akkor igenis annak úgy kell lenni.Így megszokta,hogy délben le kell feküdjön.Amikor picike volt,mint a Tied,akkor is ebéd után betettem a kiságyba és ott hagytam,szóltam,hogy aludni kell,1/2 óra múlva ránéztem és aludt.

2012. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!