Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg tudnánk élni ennyiből?

Meg tudnánk élni ennyiből?

Figyelt kérdés
Két felnőtt és két gyerek,egy második osztályos és egy másfél éves. Elmennénk albérletbe de nem tudom kilyövünk e majd a pénzből. Ha mindent kifizetünk marad kb 40-50000 ezer forintunk kajára és a többire. Szerintetek ez megoldható lesz? Ja és Borsod megye.
2012. szept. 4. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Megoldható.Szerényen,de meg lehet belőle lenni.
2012. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Napi 1300 ft nagyon kevés. Nekünk havi 110 marad 2 gyerekkel és épp hogy elég. És akkor nem vettél ruhát. És mi lesz ha beteg lesz valamelyik?
2012. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Meg. Igaz nekem 1 gyerek van, de 20 ezer marad ha mindent kifizetek, ha közbe jön valami az szívás, de mindig meg oldom. Sosem éhes a gyerekem, tiszta, vannak szép ruhái (a turkálóból, de senki nem mondaná meg) Minden nap úgy gazdálkodok, hogy legyen főtt kaja az asztalon! Nem pocsékolunk, annyit csinálok amennyit valóban meg eszünk, hogy ne kelljen a felét kiönteni. Nagyon nehéz, de megoldható!
2012. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok, hát spórolásban jó vagyok! :)
2012. szept. 4. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy mit jelent a "mindent kifizettek"?? Albérlet + rezsi? Utazás? Gyereknek iskolai dolgok, ruha, tisztálodószerek?

És mire maradna a 40-50ezer: Kaja + többi, mit értesz a "többi" alatt?

Szerintem kizárólag ételre, ha szűkösen is, elég lehet. Gondolom, az iskolás benn eszik a suliban napközben, de vacsorát neki is kell adni. Kertes házban laktok? Van, amit esetleg ti meg tudtok termelni?

2012. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Vicces hogy aki meg tud élni ennyiből az le lett pontozva. Röhejes anyukák vannak az oldalon. Aki gazdag hajrá, a többi nem számít. Hulljon a férgese ugye? Pff. Sok zseni.
2012. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a gazdagság nem ott kezdődik, hogy havi 100ezer marad kajára
2012. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
szerintem meg ha valahol havi 100ezer marad kajára, az már gazdagság....
2012. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!