Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy eszik éjjel 3 hós...

Nektek hogy eszik éjjel 3 hós babátok?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapos kisfiam( koraszülött, de szépen utolérte magát) esti-éjjeli-hajnali evése: 10 körül, 1 körül, 4-5 körül. Néha 4 és fél, 5 órát kibír, de ritkán.

2012. szept. 4. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert, remélem nálatok is beválik ez a módszer.
2012. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a picur a vízzel nem elégszik meg, ő tényleg éhes, és enni akar... Szopizásnál nem lehet csökkentenem a mennyiséget, hiszen annyit eszik, amennyit szeretne... Megkérdezem a védőnőt, mindenesetre. Köszönöm a válaszokat!:)
2012. szept. 4. 15:22
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem napirend, alvás szempontjából nem szabad összehasonlítani a tápszeres és az anyatejes babákat. Tudom, hogy fárasztó az éjszakázás, de nagyon pici még. Amíg nem kezdesz el hozzátáplálni, szoptasd meg, amikor kéri, éjjel is.

Persze azt csinálsz, amit akarsz...

2012. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, csak mondom, megkérdezem :))

Köszi a segítséget.

2012. szept. 4. 18:17
 15/15 anonim válasza:
Az én kislányom 3 héttel korábban született, még 1x felkel éjjel enni, anyatejes babus. Semmi gond nincs ezzel ha még eszik éjjel.
2013. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!