Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oladjátok meg, hogy a...

Ti hogy oladjátok meg, hogy a babátok ne takarózzon ki éjjel? Az enyém 9 hónapos, de mindig hálózsákba kell rakjam amit utál, mert kitakarózik.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért utálja a zsákot? Az én lányom születése óta abban alszik, és szereti, el sem tud aludni nélküle.

Most próbálod rászoktatni? Mert az valóban nehéz lesz.

2012. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Popozsak is jo, probald ki azt.
2012. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én letettem a zsákról mert ugyan az alvással nem volt baja benne de reggel a szokásos eljátszok magamba dolgot leváltotta amin kinyitom a szemem kuncogósra! A válasz az hogy nem tudott benne se felállni, se felülni! Pedig korának megfelelő volt a zsák és mégsem.....! Mi elég sokáig vagyunk fent apával és többször megyek nézni...! Olyan 1 körül fekszem le és akkor van az utolsó takarás is! Én úgy vagyok vele ha fázna biztos felkelne! De alszik reggelig, sőt azóta simán el van még egy órát míg jelez a tápszeréért! Általában hallgatózok a mi szobánkból és kacarászik mindenen....!
2012. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért utálja???

Az én 3 évesen és a másfél évesem abban alszik ők szeretik. Ügyesen mennek benne.

2012. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hm, enyém nyári baba és akkor a 25 28 fokban elég volt egy body nem hogy zsák.... Mikor már mocorog és megszokta a "szabadságot" nem megy az olyan könnyen!
2012. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak nincs sem takarója, sem hálózsákja, egyiket sem viseli el. Hosszú ujjú body és vastag plüss rugi a pizsije, abban alszik. 22 fok van a szobájában.
2012. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem most szoktatom a hálózsákra. Születése óta abban alszik, eddi nem is volt vele baj, de olyan 1 hónapja elkezdte tépni magáról. Gondoltam meleg, vettem egy vékonykábbat, az sem volt jó. És amikor beleteszem akkor ég nincs baj, hanem amikor lefekszik akkor elkezdene forgolódni d nem tud megfordulni a zsáktól, ezért bemérgesedik és sír. Éjjel felébred emiatt, mert nem tud hátról hasra fordulni. HA leveszem róla akkor minden rendben van, viszont a kis takaróját állandóan leforogja magáról. Én szerettem a hálózsákot kezdetektől, nagyon praktikusnak tartom, és nyugodtan tudok aludni ha rajta van, de sajnos nála mumus kezd lenni.
2012. ápr. 4. 06:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem a termo anyagot, vagy valamilyen plüss is jó ami meleg, és varrtam nekik egy kezeslábast. Lábán gumit húztam alulra, most is abban rohangásznak, az adom pizsire rájuk, és még soha nem fáztak meg, fel tudnak kelni benne, meg tudnak fordulni, stb. Ők is útálták a zsákot. Lányom 3,5 éves, neki kétrészest csináltam, abban alszik.

Ne gondolj nagy dologra, van overálja a kicsidnek biztosan, rajzold körbe , én a vállához tettem a hajtást (az anyag felénél lévőt, mert ugye 140 széles), így ott nem kellett varrni. Nem egy dizájn, bár a lányom kétrészese nagyon csini lett, lefényképezem ha gondolod, érdekel. Varrógéppel kb fél óra alatt kész.

2012. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha a zsák miatt nem tud merfordulni akkor vagy már kicsi vagy még nagy, vagy a szabása nem megfelelő. ha eddig szerette akkor ezek lehetnek. az én kisfiamnak a zsák pont jó most talán kezdi kinőni is, de feláll benne és megy is a kiságyban, próbálj körülnézni a neten milyen szabás lenne esetleg praktikusabb.
2012. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kösz:-)
2012. ápr. 4. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!