Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babátok hányszor...

10 hónapos babátok hányszor eszik éjjel?

Figyelt kérdés
Az enyém kétszer eszik. A védőnő szerint már nem kellene. Nem tudom leszoktatni. Mit tegyek?
2012. máj. 13. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A kislányom már egyszer sem, de ez kb. három hónapos kora óta így van (addig egyszer evett). A kisfiam háromhetes volt, amikor átaludta az éjszakát, ő onnantól nem evett.

Szerintem, az gyerekfüggő is, van olyan ismerősöm, aki négyszer kel még az egyéves gyermekéhez. Ha téged nem zavar, ne foglalkozz más véleményével.


Azt mondják, segít, ha nem te, hanem a párod megy be visszaaltatni, illetve, ha tej helyett vizet adsz neki éjszaka.

2012. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hós a fiam 1-4X eszik változó..hiába itatom vizzel abból is annyit és annyiszor iszik mint a tápszer..próbáltam napközbe "tömni" vacsit variáltam, mind hiába ő ilyen :( a nagy fiam ő ugyan ezt ette és ő 6 hetes korától átaludta az éjszakát..


minden gyerek más

2012. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, csak már minden ismerősöm azzal zaklat, hogy ne adjak neki, meg hogy hagyjam sírni. De azt végképp nem akarom. Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 13. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam 2.5 hónaposan kezdte elhagyni az éjszakai evést, a kicsi már 6 hetesen. Teljesen babafüggő. Én sem hagynám sírni, ha éhes, akkor meg különösen nem!
2012. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!