Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem gond, ha...

Szerintetek nem gond, ha néhány ételt üveges bébiétel formájában vezetem be a babámnak?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám,túrót szeretnék neki adni, és van itthon túrós-gyümölcsös üveges bébiétel.Nem gond, ha nem rendes túróval kezdem?De miért is van az üvegre 5 hónapos kortól írva?Köszi a segítséget!
2012. szept. 5. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Dehogy gond. Fiam nagyon sokáig csak üvegeset kapott. Ezek a legbiztonságosabbak, mert nagyon ellenörzik őket.

Azért van ráírva az 5 hó, mert akkor ehetnek túrót.

2012. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan add neki :) rendes túrót is adhatsz. teljesen mindegy szerintem,melyiket adod, mert savanyított tej. sajt ugyanaz.
2012. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mellette majd adsz neki frissen elkészített, házi babakaját, nem gond. Az én fiamnál télen kellett elkezdenem a hozzátáplálást, ha megfeszültem sem kaptam barackot, amit oda is adtam volna neki, így pl ezt bébiételben kapta, aztán, mikor szezonja lett a piacon vettem neki.
2012. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!