Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mekkora kabátkát...

Szerintetek mekkora kabátkát vegyek neki?

Figyelt kérdés
Kislányom júniusban született, most 62-es rucikat hord. Szeretnék neki a kicsit hűvösebb időkre átmeneti kabátkát venni, de nem tudom mekkorát fog nőni addig. 62-es vagy 68-es méretet lenne érdemes?
2012. szept. 5. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne vegyél előre, majd csak ha aktuális lesz. Nem lehet tudni mekkora lesz akkor, annyir egyéni ez. A fiam tavaly ilyenkor 68ast hordott még javában. Novemberben már nem ment ráa 74-es mert hírtelen megnyúlt. Van olyan vele egykorú fiú az ismerőseim közöt akivel a 68ast egyszerre kezdték hordani, viszont mikor mi áttértünka 80asra ő rá még mindig jó volt a 68a.
2012. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom tavaly júniusban született. Én mindig előre vásároltam neki. Mert amikor megláttam valamit,ami tetszett és hihetetlenül megérte,nem bírtam ott hagyni. Most is van már egy csomó ruhája télre. :) Kb 2 számmal vegyél nagyobbat,ami most kell. Én ha jól emlékszem a 68-as méreteket hordtuk télen. De mondjuk többnyire bent volt,hogy 6-9hónaposig. Igaz a kislányom 1évesen 74-es méretet hordott, de még most is van neki akkora ruhája. Egyetlen ruha, kabát nem volt, amit feleslegesen vettem volna meg.
2012. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!