Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játszószőnyeget vegyek...

Milyen játszószőnyeget vegyek a babámnak?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami extra nagy, és nagyon puha. Nem fontos a játékív (mert már nem olyan picúr), de olyat is javasolhattok.

Légyszi írjatok linkeket! És érdekelnek a tapasztalatok is!

Köszönöm!



2012. aug. 31. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon tetszik.

[link]

De van többféle is.

[link]

2012. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó.Bár a méretét nem írja,ami fel van tüntetve az sajna csak a doboz mérete.Sajnos elég húzós,de ilyet szeretnék akisfiamnak. :)
2012. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,a link lemaradt [link]
2012. aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
megtaláltam egy másik web oldalon a szőnyeg mérete 90X90cm
2012. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nem a klasszikus játszó szőnyegünk van, hanem vettem egy nagy szivacsot, és varrtam rá huzatot. :)

A mienk 180*200 cm.

Nagyon bevált.

A nagylányom már 4 éves, a pici 15 hós. Azóta is állandó használatban van.:) Már lehet rajta bukfencezni, stb. ..


olyan, mint a sima szivacs a kiságyban. Kb. 8 cm vastag.

2012. szept. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


it vettük a szivacsot

2012. szept. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van, nagyon jó. Vízhatlan az alja, mi kővön használjuk, és mindig kellemesen meleg, nem fázik rajta a gyerek.

2012. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk. Olyat amin van az áthidaló és mindenhonnan csüng valami játék. Már bánom, hogy egy percig is használtuk, mert így , hogy mindenhol, elérhető magasságban valami kütyü a gyerek egyálltalán nem fordul. Nincs ami miatt ingert érezne, mert jobbra nyul játék, balra ugyanez. Már nem is használjuk, hanem egy pléd van a szőnyegen. Egy .két kedvenc játékot adok oda csak egyszerre és talán 6 hónapos korára lesz valami fejlődés. Nekem is nagyon tetszettek ezek de bár ne lett volna nekünk. A mi babánk ilyen.
2012. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Infantino-s van:

[link]


1 hónapos korától használtuk, nagyon jópofa és a Kisfiam is szerette. Nem értettem, miért van ráírva, hogy 5 hónapos korig. Mostmár tudom. Ugyanis elkezdett forogni, kúszni, szóval már nem volt Neki kényelmes annyira, elunta.

De nem bántam meg, mert nagyon jó volt, igaz napi fél óránál többet nem volt rajta.

De ennél több pénzt felesleges rááldozni szerintem. Egyébként meg a legegyszerűbb megoldás azóta, hogy leterítettem Neki a szobájában a szőnyegre egy paplant (Van rajta huzat, pár naponta átcserélem, de semmi extra mintája nincs, bézs színű), ott vannak a játékai is kipakolva, össze-vissza tud forogni, kúszik is már. Nagyon jól elvan egyedül is, ha otthagyom pár percre.

5 és fél hónapos Kisfiú anyukája

2012. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!