Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokszor kell éjszaka 15...

Sokszor kell éjszaka 15 hónapos fiam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 hónapos fiam éjjel 30 percenként felkel bemászik hozzám és csak ott alszik tovább, visszarakom ha elaludt az ágyába aztán minden kezdődik újra és ez így megy egész éjszaka. Már nagyon fáradt vagyok valaki segítsen már minden kipróbáltam, ja még annyi hogy jönnek a fogai folyamatosan.
2012. szept. 5. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, hasonló probléma. Fogzás alatt, akkor, ha szél lesz másnap és teleholdkor. :-( Kb. 1,5 hónapon át ment nálunk a fogzásnál, utoljára azt hittem elájulok a fáradtságtól, pedig nekem az 4,5 évesem is itthon volt napközben. Csak mellettem aludt, ha vissza tettem sírt. Amikor kijött a foga, rendeződött minden, pedig féltem a kiszokástól. A védőnő Viburcol kúpot ajánlott, azt mondta szeretik az anyukák, én nem próbáltam ki. Ez pont erre van kitalálva. Amikor már nagyon kínlódott a gyerek, adtam neki 1x5ml Nurofent, akkor csak 1-2 alkalommal ébredt föl.
2012. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dettó! Mintha én írtam volna... annyi a különbség, hogy ő nem jön át hozzám, nekem kell bemennem, vagy megitatni vagy csak kivenni a kiságyból.

Nála 2 hónapja megy ez, 20-30 percet alszik egyhuzamban aztán ébred.

Hulla fáradt vagyok én is.

Nyilván fogzik, vagy most fog megtanulni járni és emiatt (?) fognak nyoma sincs 2 hónapja:-((

2012. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Viburcol kùp nem segített. Amikor napközbe is nyûgös volt, feszergett, kapott Panadol szuszpenziòt èjszakàra. Kitartàs!
2012. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg Cataflam cseppet íratni a dokiddal, vagy kipróbálhatod a Germicid C kúpot. Nekünk ezek váltak be (külön-külön persze). Átaludni ezektől sem fogja az éjszakát, de jelentősen lecsökkentik az ébredések számát.
2012. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ma este kap egy kis panadolt.Aztán majd meglátjuk.
2012. szept. 5. 16:31
 6/8 A kérdező kommentje:
A c-és kúp se vált be.
2012. szept. 18. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
És a Cataflam csepp? Én tegnap a fiamnak citromfű teát adtam lefekvés előtt 1 órával, alvás előtt pedig Cataflam cseppet. A szokásos félóránkénti ébredés helyett egyszer kelt, ivott egy nagyot és reggel8-kor vigyorogva ébredt :)
2012. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Cataflam csepp vényköteles.
2012. szept. 26. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!