Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lázmérőt vegyek a...

Milyen lázmérőt vegyek a babámnak? Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hagyományosat. A fejre tehető mérőcsík teljesen megbízhatatlan. A digitális nagyon elterjedt, csak azt nem tudják sokan, hogy azt szájban való lázmérésre fejlesztették ki. Amerikában ugyanis ott szokták mérni. Nekünk van. Végeztem összehasonlító vizsgálatokat. Egyik hónom alatt hagyományos, másik alatt digitális. Teljesen más eredmény jött ki. Azt nem tudom popsiban hogy működik. Egyszer kipróbáltam a fülhőmérőt is. Lehet, hogy én vagyok szerencsétlen, de nem tudtam pontosan mérni vele.
2012. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi sima digitális lázmérőt vettünk. Fenékben tudsz pontosan lázat mérni, ezért választottuk ezt a megoldás. Minél gyorsabban mérőt vettünk, hogy ezzel kíméljük a babát. (10 másodpercest)
2012. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Digitálisat, és ha megtehetitek, hajlékony végűt, h még kisebb lehetőség legyen arra, h megsértsd a pici fenekét.
2012. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekünk van hagyományos,fül és cumi lázmérő
2012. szept. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
sima digitális lázmérőnk van
2012. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hagyomásnyosat.
2012. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hülyeséget kérdezek,de akkor hol a legcélszerűbb neki mérni?a popsiban?aki cumisat használ az bevált?
2012. szept. 5. 12:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Digitális.És a popsijában mérd.
2012. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
szegény!még csak a pociban van és most kezdjük megvenni neki a dolgokat,de már előre sajnálom a picikémet! :((( nagyon fáj neki?hogy szokta nálatok viselni?
2012. szept. 5. 12:37
 10/17 anonim ***** válasza:
popsiban és figyelembe kell venni az értéknél, hogy ott mérve fél fokkal magasabb, mint hónaljban. De így kapod a legpontosabb és leggyorsabb értéket.
2012. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!