Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már csak reggel szopik a...

Ha már csak reggel szopik a babám, akkor meddig lesz még tejem, érdemes még erőltetni?

Figyelt kérdés
9hónapos.és nagyon keveset szopizik,10-20ml.tehát azzal biztosan nem lakik jól.
2009. júl. 28. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Fiam 6 hhónapos korától reggel és este cicizett, majd másfél éves korától már csak sete. Aztán 21 hónaposan abbahagyta.
2009. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
szerintem már felesleges.
2009. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon is jó dolog az a napi egy szopi is. Miért erőltetés ez neked?

Ha nem esik nehezedre, akkor szerintem tartsd meg ezeket a szép bensőséges pillanatokat, amíg lehet!

2009. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt is pontozzátok ám le:

10 mili tejért minek szoptasson???? tudjátok az mennyi a babának? pont 2 korty. na ezért tényleg érdemes.

kedves kérdező: én továbbra is azt mondom 10 miliért TOTÁL FELSLEGES. örülj, h szoptattad eddig.

2009. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2. és 4. válasszal értek egyet tökéletesen!
2009. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

első vagyok

Sose mmértem mennyit evett a fiam, ill eszik a lányom, ha neki az jó volt, miért választottam volna el.

Belefért az estéimbe, az az 5-10 perc.

Megjgyzem, itt már nem emnnyiségen, van a lényeg, afiam sem ezzel lakott jól.

Hozzáteszem, volt, hogy pár nwapig, sőt egy hétig a nagymamánál volt a fiam és utána ugyanúgy folyatta a cicézést.

De ha valakinek az nyűg, válassza el a gyerekét.

első

2009. júl. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem a szoptatás a nyűg,hanem az,hogy ő nyűglődik,ellöki...és csak ideges lesz.

elárulom,4hónapos kora óta kap szilárdat,és ő maga magát választotta el,először 7hónaposan napi 3x;majd 8hónaposan napi 2x és most van hogy már a napi 1xi se kell neki.

szerettem szoptatni,de így hogy ellök,már nem akar,nem értem miért "rossz" ha már én nem akarom folytatni.

2009. júl. 29. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!