Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-es Babylove pelenkáról mi...

DM-es Babylove pelenkáról mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam kipróbálom, szerintetek? nektek bevállt?Van dm-es kuponom. A nagy 84 daraboshoz...ha nem jó, nem hiszem, h arra költeném a pénzem, hanem más kuponost veszek, igaz kicsit drágábban. Ha van más bevállt pelus, mondjátok nyugodtan:))

Amúgy pamperst használok és korábban liberót. Egyikkel sem volt bajunk.


2012. szept. 6. 11:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
a kuponom csak a jumbo packra jó. Akkor lehet csak 1 csomival veszek.
2012. szept. 6. 14:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon bevált. Az 1-es és a 2-es méretből még Liberót használtam, nem volt vele baj.

Aztán kaptunk babalátogató ajándékként egy nagy jumbo pack-osat a 3-asból, így 2 hónapos korától csak Babylove-ot vásárolunk. Pont délelőtt voltunk megint és vettem két nagy 128 darabosat, most olyan is van. Kisfiam 5,5 hónapos és 5 hósan volt 7,5 kiló, a 4-es méretet használjuk.

Nekünk nem ázik át éjjel sem, este 9-től reggel 6-7-ig van rajta pedig, és jó sok pisi van benne addigra.

2012. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem használni, eddig nem volt vele gondom, csak valóban kicsi, a 3-as elvileg 4-9kg-ig jó, de én úgy érzem, hogy a 6kg-os lányomra is éppen jó.
2012. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi is születése óta használjuk. Csak akkor volt gond, amikor 3-ról 4-re kellett váltanunk, mert a 3-mas már kicsi volt a 4-es még nagy. :) (Mondjuk az én fiamnak nagyon keskeny a dereka.) Addig pár hétig Pamperst használtuk, de azóta újra a babylove-ot.
2012. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!