Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-es Babylove pelenkáról mi...

DM-es Babylove pelenkáról mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam kipróbálom, szerintetek? nektek bevállt?Van dm-es kuponom. A nagy 84 daraboshoz...ha nem jó, nem hiszem, h arra költeném a pénzem, hanem más kuponost veszek, igaz kicsit drágábban. Ha van más bevállt pelus, mondjátok nyugodtan:))

Amúgy pamperst használok és korábban liberót. Egyikkel sem volt bajunk.


2012. szept. 6. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz, mondjuk kisebb, mint a Pampers-ek. Active Babyt vagy Premium Caret használunk, azokból a négyes majdhogynem nagy, ebből meg jól szorította szegény Kicsimet ugyanaz a méret. De a nedvszívása tényleg hibátlan, nem túl vastag, nem mállik.
2012. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

mi most váltanánk a 4-es méretre, mert 7,6 kg a fiam és itthon kifogytunk a 3asból.

nem tudom mertjek-e 168 darabot venni...

Most van a kuponom és a -15 % végösszeg, így 43 Ft-ra jön ki 1 db dm-es pelus...

2012. szept. 6. 12:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Én csak ilyet használok születésük óta, nekünk ez vált be. Szerintem azért, mert a lányaim inkább vékony combúak, és nekünk a Libero, a Pampers és a Huggies is eresztett combnál. Vékonyabb babáknál szerintem tuti ez a jó. 43 Ft/db jó ár érte. A lányaim 9,5 ill. 8 kg-ok, és a 4-es méretet használjuk.
2012. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha véletlen jársz a 16. kerületben, szívesen adok egy pár darabot kipróbálni :)

1.

2012. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jobb, mint a pampers, legalábbis nekünk jobban bevált. a pampersből derék résznél sokszor kifolyt minden, akárhogy adtam rá, a dm-esnél nem volt baleset. ami meg bevált, az az aldi saját márkás pelusa.
2012. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor elől nem jön fel eléggé? mert az én Fiam elől mindig dugig tölti a pelust, nem szeretném, ha a mocorgástól kitáguljon elől és a "résen" kimenjen a pisi:)
2012. szept. 6. 12:29
 7/14 A kérdező kommentje:
4-es nagyon köszi, de odáig nem megyek el érte a XX. kerületből. lehet kipróbálom. Még vacillálok.
2012. szept. 6. 12:30
 8/14 anonim ***** válasza:

De, szerintem elég hosszú, csak hátul, a derekánál gumírozott (ami nagy találmány) és valahogy az én Fiamat szorítja (pedig nem "húzom meg" rajta sose a pelust).

Vegyél egy kisebb csomaggal, próbáld ki, és ha bejön, vedd meg a nagyot :)

1.

2012. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
xx. kerületben árulnak pine pelust, ami szerintem jobb, mint a dm-es, bár az sem rossz. :)
2012. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem vált be. Állandóan átázott benne a fiam. Kipróbáltuk már az összes létező pelus márkát. Én szeretem a Pampers-t is, Libero-t is. Mindkettő jó! De ha nagyon ki akarod próbálni, vegyél kisebb csomaggal. Mi a nagydobozos jumbo pack-ot vettük. Alig vártam hogy elfogyjon! Szerintem próbálkozásnál elég egy kisebb csomi... ;-)
2012. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!