Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikészülök idegileg, szerintet...

Kikészülök idegileg, szerintetek ihatok 1 pohár orbáncfü teát ha szoptatok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálunk is :( Ha nincs a férjem, tuti kiugrom a harmadikról...

A hordozás tényleg jó! Megnyugszik a Baba, ahogy hozzád bújik, hallgatja a szíved, stb. Szoktatok járni sétálni? Séta közben/után az én nullalvósom mindig szunyált kicsit, és utána egyből jobb volt a kedve. Igény szerint szoptatsz, ugye?


Kitartás! Elmúlik!

3.

2012. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a béna, új mèg ez mindkettőtöknek. Sokan vannak így, hidd el, bele fogsz jönni. Az én kislányom hasfájós volt, egész éjszaka üvöltött, nem nyugodott meg ő sem. 6 hetes volt mire meg tudtam különböztetni mikor miért sír. Ő is csak vállon aludt, én volt, hogy magamon hagytam, ő aludt én meg kicsit olvastam vagy neteztem addig, kicsit kikapcsoltam és ő sem volt olyan nyűgös mert jót aludt. A kérdésre válaszolva orbáncfüvet nem lehet inni szoptatás alatt, citromfüvet igen. Kitartás
2012. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ma vittem elöször levegöre. reggel jol ment minden,délután bömbölt a babakocsiban igy nem mentünk ki. igény szerint szoptatok igen.
2012. szept. 6. 17:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Ó:(. Ha a babakocsiban is srdogál, tényleg jót tenne a hordozás mindkettőtöknek:)!
2012. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Bérelni is lehet kendőt, párszáz forintért, ha venni nem akarsz. Tudod azért is ki kellene lábalnod a "baby blues"-ból, mert a stresszhormonok átjutnak a tejbe, és így egy ördögi kör képződik (baba sír-te befordulsz-kiakadsz-stresszhormon-baba sír-ésígytovább).


Kalcium+mg+halolaj. És valaki, aki támogat. Ezek kellenének Neked!

2012. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!