Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam rá a babámat...

Sz.mse kérdése:

Hogyan szoktassam rá a babámat az ivópohárra?

Figyelt kérdés
Vettem a kicsimnek aki mindjárt 9 hónapos egy 6 hónapos kortól való ivópoharat. de nem akarja megszívni hanem csak rágja egyfolytában. mit tegyek?

2012. júl. 14. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez most akkor csőrös pohár? Az én kislányom most 10 hónapos és a csőröspoharat egyáltalán nem akarta használni. Viszont ivópohárból, aminek a széle egy kicsit kifelé hajlik gyönyörűen tudja használni.
2012. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hehe :) Az én lányom 19 hónapos. Már jóideje van neki csőrös pohara, de ő is csak a rágcsálásig jutott. Én nem erőltettem, pohárból szépen iszik. Ha útra kelünk, visszük ezt a csőrös poharat, mert nem folyik ki, de szerintem az kislányom az egyetlen több km-es körzetben, akinek le kell csvarni a csőrt, hogy az aljából igyon ;)

Ám a védőnőm szerint előbb-utóbb rájönne mit is kell csinálni. Úgyhogy, ha te akarod, akkor csak türelem és ráérez :)

2012. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenre úgy tudod szoktatni,h 1: idejében kezded,2: onnantól csak az van.
2012. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az én fiamnál is nagy dilemma volt. :) Én úgy oldottam meg, hogy kivettem a szelepet a pohárból, és egy pár napig úgy ivott, így rájött, hogy mire való lényegében (mármint, hogy inni kell belőle) aztán kb 5-6 nap ilyen használat után visszatettem a szelepet, és ivott rendesen belőle, akkor már tudta, mit kell vele csinálni.
2012. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem akar inni belőle, akkor próbáljatok másfélét. Nálu nk ugy volt h alig akart inni a nubysból, mamosból. Aztán most vettünk tommee tippee-st abból iszik. Hozzá kellett szoknia, néha most is jól megszívja, de már rájött. 8,5 hónapos
2012. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!