Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hálós járókája van...

Akinek hálós járókája van lett valami baja a babának?

Figyelt kérdés

Mindenki azt írja, hogy csak a fa a jó. Nem lenne egész nap benne a gyerek. Kicsi a lakásunk, a fa nem férne el. A hálóst összecsukom és elrakom, ha nem kell. Nagyon rossz?

Tapasztalatokat várok, nem azt, hogy rossz a szemének meg felborul.... Az érdekelne, hogy valóban így van?


2012. szept. 6. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgyis kapom majd a lepontozásokat, de...

Mi is felnőttünk nem? A mi időnkben még nem volt 1000 szabvány, és fejjel estünk le a rakétamászókáról.

Ma már mindenki olyan tudományosan áll a gyermekhez...

Aztán ebből lesznek a széltől is megóvott, búra alatt felnőtt gyerekek... :(

2012. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mind a 2 gyerkőcömnél a hálós járókát használtam. Teljesen jó volt. A 2 gyerek után még mindig tökéletes állapotban van. Nem szakadt ki, nem borult fel... Én nyugodt szívvel ajánlom!
2012. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Én csak ezt a nagy jukut nem ajánlom,sajnos meghalt benne egy baba(beakadt a gomb a ruháján későn vették észre)
2012. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nittababy ***** válasza:
100%
mi is ilyet használtunk megvagyok vele teljesen elégedve!!
2012. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-szor olvastam el, mire rájöttem, hogy mit jelent a "jukut" szó :D
2012. szept. 6. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ne a nagy lyukút vedd meg,hanem az aprósat. Én kaptam nagy lyukút és egyszer csak azt láttam,hogy a babám épp mászik ki belőle és mire odaértem már ki is esett. Bele akasztotta a lábujjait és szépen felmászott a lyukakon:-) Bár nem ütötte meg magát,de én szívbajt kaptam és azonnal el is raktam. Ekkor kb 10 hónapos lehetett,mert még nem ment,de már állt. A másodiknál nem volt járókám, most a harmadiknál kaptam barátnőmtől apró lyukút, kíváncsi leszek majd erre(3 hetes a pici,még nem használjuk). Üdv,3fiús anyuka.
2012. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Baja nem lett ugyan, de pikk-pakk kimászott belőle. Pont úgy, hogy a hálón megkapaszkodott a lábujjaival :)

A peremét pedig tök könnyű lenyomni egy kicsit, így már egy fél perc alatt át is vetődött rajta.

Ááááá, egy kicsit sem jött rám a szívbaj, amikor halál nyugodtan teregettem és egyszer csak megjelent a gyerek :)

Konkrétan nem hittem el, azt gondoltam talán hülye voltam és nem raktam be, de azután bemutatta élőben is :)

Szóval a kicsinek inkább vettünk egy fát, azzal semmi gond nincs, de tényleg nagy...

2012. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt a régi hálósat útálom ami befele keskenyedik el még kevesebb helyet adva a gyereknek ,sose tenném bele

[link]


van utazó ágy típusú ,amit összecsukhatsz ,ezek nagyon jók !!!

[link]

2012. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!