Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha még nem jár a baba (most 6...

Ha még nem jár a baba (most 6 hónapos ), akkor télre lábas overál kell majd neki?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert kaptunk kölcsön egy csomó ruhát és az overáloknak nincsen lábfeje. Itt gondolkodom, hogy akkor bakancsot kell vegyek a lábára. De ilyen pici méret van egyálltalán? Még nem is jár akkor minek? vagy van olyan overál aminek van lába? Hu de tudatlan vagyok. Első babám.

2012. szept. 6. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

nekünk is volt olyan és nem volt cipője. vastag takarót+lábzsákot tettem rá sétakor, sosem volt hideg a lába.


de lehet kapni kis cipőt meg "kocsi cipőt" is. ez épp erre való, hogy sak melegítse, ha még enm jár.

2012. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Közben eszembe jutott, hogy a kisplédet tesszük a lábára. A lábzsák már nem megoldható mert már most sem akar feküdni, csak ülni a kocsban. Valami kiscipő viszont kell a lábára azért.
2012. szept. 6. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak tutyik, amik melegítik a lábát, de jóval olcsóbb, mint egy bakancs.

Ilyesmik pl: [link]

2012. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még járni nem fog, vegyél neki kocsicipőt, kocsimamuszt, kocsicsizmát, vagy ki hogy nevezi. Ilyen kis bundás meleg bigyó a lábfejre :)
2012. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én két vagy három vastag meleg zoknit húztam a lábára télen. Ha meg eggyel nagyobb méretű az az overál, akkor lehet, ki sem fog lógni a lábfeje. :) De ha kap még egy takarót is a lába köré, akkor pláne jók vagytok.
2012. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a linket! Hogy én milyen bambusz vagyok. Kaptunk lábbeliket is és csak most értettem meg azok a szőrös lábbelik valamik mire valók! na látszik, hogy első baba és első telünk is lesz.
2012. szept. 6. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
lábzsák alá jobb is így, illetve lehet kapni téli vastag tutyit. Én sajna olyat vettem neki télira ami lábas volt, de nem tudta használni, mert túl nagy volt a lába.
2012. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!