Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával fürdés? Mikortól?

Babával fürdés? Mikortól?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék a babámmal fürdeni,de nem tudom lehetne e már,persze úgy hogy én lezuhanyoznák előtte. 3 hónapos csak,de annyira élvezi a vizet,de abba a kádba nem olyan. Egyedül meg még ugye nem lehetne kádba. Ti mikortól fürödtetek elsőnek babátokkal?

Azért gondolom h elvileg lehetne,hisz babaúszásra is ilyen idősen szokták már vinni.


2012. szept. 7. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Én még nem fürödtem vele, de a napokban kipróbálom. 5 és fél hónapos a mi babánk.
2012. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
simán lehet már. Úgy emlékszem olyan 2 hónapos volt, amikor először együtt fürödtem vele. Bele is tojt a vízbe... :D
2012. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
lehet h nem fog tetszeni a válasz :) de én bizti nem fürdenék a babával..sztem nem egészséges..az uszoda más..de otthon tuti nem..
2012. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

1 hónapig lavorba fürdött (akkor vettük,kiskádat nem tudtam volna hova tenni)


Aztán nagy kádba

[link]

ilyennel,igy nem volt gond hogy nagy kád.


3 hónaposan már bevettem magam mellé,előtte zuhany,ha neki elég volt,apa kivette,gyorsan törölköző

2012. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Beletojt? Jujujj :D

Miért más az uszoda? Ott még többen vannak ki tudja hányan pisilnak bele meg mikor fürödtek stb.. és ott még babúszáson nyel is vizet.. pedig biztos a klór sem a legjobb nekik.. úgyhogy azzal nem értek egyet hogy az más lenne,sztem itthon higiénikusabb azért. De köszönöm a válaszod! :) Jaj első válaszoló,majd írd meg milyen volt a pancsi! :D

2012. szept. 7. 13:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes kora óta fürdök vele. (nem minden nap)

Persze az uszoda más, ott többen áztatják a segg.ket a vízben!

Az enyém 7 hós és semmi baja. Én nem vagyok gombás, se szemölcsös. Semmi fertőzésem nincs. Akkor miért ne? Nyugodtan fürödj vele.

2012. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Soha nem fürödtem velük,de mással sem! Nem tartom egészségesnek. E!gyedül is beteheted a nagykádba,ha ott vagy mellette.
2012. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,akkor te fürdőbe sem jártál? Mert az sem higiénikus! :)

Egyedül még nem merem,mert nagy sarokkádunk van meg még nem tud ülni egyedül még csak 3 hónapos. :)

2012. szept. 7. 14:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de nem bírom, amikor azt mondják, hogy nem higiénikus! Ááááá.

Sztem tök jó dolog együtt fürdeni. Annyiszor mondják, hogy kell anya és baba között testi bőr a bőrhöz kapcsolat!! Én ezt szárazon nem igazán tudtam elképzelni, de a fürdőkádban hanyatt fekve, baba úszkál-csúszkál a pucér hasadon. Nagyon jó!!!

2012. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Asszem hétvégén meg lesz az anya-baba testi kapcsolat sok vízben :DDD
2012. szept. 7. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!