Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babát milyen időközönk...

1 hetes babát milyen időközönként etessem meg tápszerrel?

Figyelt kérdés
Bent a kórházban azt mondták, hogy egy adag most 60 ml-t jelent, ez mennyi időre kell hogy elég legyen neki?Mert van hogy 4 és fél óráig meg sem mukkan, és van, hogy 2 és fél óra múlva már éhes.Vagy ez változó?
2012. szept. 7. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 óránként evett.Szerintem be fog állni.
2012. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó de picike még :-) Biztos be fog állni előbb utóbb. A gyerekek nem olvassék a könyvet amiben le van írva, hogy 3 vagy 4 óránként kell enniük :-)

Figyeld a babádat és ha éhes etesd meg (nem 30 percenkéntre gondolok)

Az én fiam 3 óránként evett, a szomszéd fia 4 óránként:-)

2012. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocs, tápszerben nem vagyok jártas. de talán így is segíthetek.

tápszer kb.2 óra alatt ürül ki, tehát ha 2,5 óránál kér, akkor szerintem nyugodtan adhatsz neki újra. ha meg olyan nagyot alszik, hogy 4,5 óra telik el, akkor jó úgy is. nem kell felébrszteni, hacsak nem muszáj valami okból (betegség, kicsi súly, koraszülött...)

2012. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat!
2012. szept. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!