Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok valami homeopátiás...

Adhatok valami homeopátiás bogyot a kislányomnak mert nehezen alszik sokat sirdogál? 7hetes a baba

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Szerintem nyugodtan, de egy szemet. Napi 2-3-szor -gyeél kezdenék, ha nem javul, 4-szeri alkalomig. Egy homeos könyvben 5 évesig annyi szemet ajánlanak, ahány éves, a neten viszont bátran javasolják homeos szakértők is az 5 szemet, ezért egy életmód-homeopata tanácsadótól kérdeztem, és pár hósnak az egy szemet javasolta.

Hogy melyiket? Ezt a tünetek alapján kellene kiválasztani.

2009. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Jó korán kezded bogyókkal tömni.Igaz ad egye,addig csöndbe van...én ezt nem hiszem el.Más módszer?Gyerekorvos sem adna neki bogyót az tuti.

Csak akkor ne kérdezze senki,hogy miért szaladgál ennyi zombi gyerek az utcán.

2009. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A 2. válaszol inkább ne is irt volna,az én gyerekem ha akarok adok neki ha nem az az én gondom.Neked semmi közöd hozzá.Tanácsot kértem nem pedig kioktatást.Azért egy ekora babának többet kéne aludni napi 2 oránnál.
2009. júl. 29. 13:52
 4/15 anonim ***** válasza:

szerintem inkább az okot keresd meg, hogy miért nem alszik

ha a doki rábólint a bogyókra, csak akkoradnám

2009. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
oké kösz majd holnap megyünk.
2009. júl. 29. 14:42
 6/15 anonim ***** válasza:

Na neki megköszönted,pedig ugyanazt írta,csak szebben.

Nem kioktatni akartalak,csak nem értem miért a gyógyszerekhez kell nyúlni elsőnek.

2009. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ez nem elsőnek van igy van már 2hete alig alszik,a védőnő azt mondta probáljam meg elaltatni,de most mindig ringasam el,hogy aludjon?
2009. júl. 29. 17:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Még mindig a kioktatós vagyok.


Szerintem még nagyon sok olyan dologgal fogod magad szembetalálni,amikor bizony magadnak kell jó praktikát kitalálni.A gyerek csupa-csupa kísérletezés.Biztosan van olyan valami,amivel el tudod altatni,ha ringatni kell,akkor ringatni kell.És hidd el,neki is jobb,ha a mami karjaiban nyugszik meg,és alszik el,mintha bekap egy tabit és jóccakát.


Bízz az anyai ösztöneidben,fogsz megoldást találni!

2009. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
...azért holnap az orvostól rákérdezhetsz.
2009. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is sokszor ringatom, nekik még nagy szükségük van az anya közelségére. Ne aggódj, ettől nem fogod elkényeztetni. Én nem adnék homeós, meg semmilyen bogyót.
2009. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!