Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok valami homeopátiás...

Adhatok valami homeopátiás bogyot a kislányomnak mert nehezen alszik sokat sirdogál? 7hetes a baba

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 11:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi igaz ringatom csak igy meg apa balhézik,hogy ide fog szokin a kezembe.
2009. júl. 29. 21:22
 12/15 anonim ***** válasza:

Megint az első vagyok

A kialakult vitáról:

A homeonak érdemes utánanézni: az egész szervezetet áthangolja, nem sorolható egy lapra más "bogyókkal" szerintem. Tapasztalataim szerint az orvos sokkal előbb felír mindenféle bogyót (lehetséges mellékhatásokkal!), amit én nem adnék/adtam (helyette homeoval megoldottuk)!


Amit még kiemelnék: a rosszul alvó babák gyakran a szülők, főleg az anya által átélt stresszet érzik meg. Ezt mondanám meg a férjednek, hogy próbáljon úgy hozzád állni, hogy a nyugalmat biztosítsa, mert ez inkább megoldáshoz vezethet, minthogy kritizál... Hogy fontos az együttműködés - a babáért (is).

Orvosi okok, gondolom, már kizárva. Aztán körül lehet nézni más ha a tévé állandóan változó képernyőjét látja, minden egyes kép új, ismeretlen neki, azt mind fel kell dolgozni, emiatt is nyugtalanul aludhat, vagyis állandóan felébredhet. (Azt olvastam, 2 évesig egyáltalán nem javasolt a tévé közelébe engedni!)

Egy tipp: nagyon gyenge oldatú kamillateából napi pár korty szerintem nem árt, amíg az okok rendeződnek.

2009. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az elkényeztetésről épp most tájékozódtam: legkorábban úgy 9-10 hóstól merül fel a téma. (Hisztizik...stb, próbálgatja, mit meddig lehet.) ddig semmivel sem kényezteted el szerintem. Egyszerűen szüksége van az anyai közelségre, ahogy előttem írták. Hallgass az anyai ösztöneidre!
2009. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megint az első voltam, lemaradt
2009. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát igen...még csak 7 hetes...idáig a pocakodban volt,mindig veled.Most erről a közelségről akarod leszoktatni?

Ez nem elkényeztetés...ezt szokta meg eddig,csak nem értem ezt sokan miért felejtik el.?

2009. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!