Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek korán vissza...

Anyukák, akiknek korán vissza kellett mennetek dolgozni, hány hónapos volt a baba? Hogy viselte? Bölcsibe került vagy rokonok vigyáztak rá?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az enyém mennyire számít koránnak, a kicsi 20 hónaposan ment bölcsibe. Ő jól viselte, én a beszoktatást kevésbé. Hamar megszokta, szerette, ma is szeretettel emlegeti a gondozónénijét.
2012. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát, az még tényleg jó időben van, az enyémnek sajnos ultra korán kéne mennie, amint bölcsi érett :(((((.
2012. szept. 8. 00:34
 3/4 anonim válasza:
6 hetesen biztam babysitterre. Ahol elek, ennyi idot adtak. A fizetesre meg szukseg volt, nem maradhattam otthon. Most 2 eves es bolcsibe jar.
2012. szept. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bocs, hogy megkérdezem, hol élsz? a gyerek hogy viselte? milyen most a természete, kiegyensúlypzott, vidám, jókedvű? vagy kevésbé?
2012. szept. 8. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!