Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipőkérdés! SOS (? ) Még nem...

Cipőkérdés! SOS (? ) Még nem megy, de aktívan mászik 15 hónapos, feláll, esetleg dolgok mellett lépeget, de azért a nap nagy részében mászik. Eddig kis szandi volt a lábán, de most már az hideg. Nem tudom milyen cipőt vegyek.

Figyelt kérdés
Vegyek neki esetleg extra jó drága cipőt, mert hátha mégis elindul hamarosan, vagy vegyek egy olcsóbbat aminek lerúghatja mászás közben az orrát, és csak később amikor már ténylegesen jár, akkor vegyek "normális" cipőt? Mert azért 12 ezerért nem akarom, hogy 4 nap múlva úgy nézzen ki mint a kapcarongy.Mászáshoz inkább ne magas szárút vegyek? Puha legyen vagy kemény talpú? Teljesen csődöt mondtam...azt sem tudom merre induljak. Voltam cipőboltban, ott "természetesen" a 14 ezres cipőt ajánlotta az eladó első cipőnek, mert "első" cipő, így legyen jó. Hiába mondtam neki, hogy még nem jár, tehát tulajdonképpen egy kartonlap is lehetne a lábán, de az már hideg.
2012. szept. 8. 08:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mi lett veletek azota?
2021. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!