Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos lányom éjjel felébre...

4 hónapos lányom éjjel felébred és ki van aludva! Mit csináljak? Van vagy volt valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Kisasszony úgy döntött 4 napja, hogy éjjel nem fog aludni. Felébred, megetetem, a cicin elalszik, visszarakom a kiságyba és felébred, beszélget, van hogy nyűgösködik, van hogy sír. Van, hogy 1,5-2 órát fent van. Mit csináljak?

2012. szept. 9. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én 6 hós lányom is csinál mostanában ilyenek. Két nappal ezelőtt 2X 2 órát volt fent éjjel. Először 11-1-ig majd fél 5-fél 7-ig. Nem tudom mi ilyenkor a teendő. Nekem nagyon kimerítő. Szerintem a foga miatt van amúgy. Most nő szerintem.
2012. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeserìteni, de az én kislányom 1 éves és még nála is van ilyen. 6 hós koráig átaludta az éjszakát aztán a fogak miatti nyűglődéssel felborult. Nem sűrűn, de kb 2 hetente tök kipihenten felébred hajnal 3kor és játszani kell! :) Tényleg nagyon fárasztó, de én sem tudom mit tehetnék.
2012. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Szerintem a legrosszabb ha leülsz vele játszani.Azért az nem normális ha éjjel játszik a gyerek ,ne szokja meg.Én hagynám a kiságyban amíg nem sír.Had beszélgessen magában majd vissza alszik.Ha pedig sír akkor oda mennék megnyugtatnám és visszaraknám,hogy aludjon.Nálunk ez bevált.
2012. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem túl biztató a helyzet!!!!!!
2012. szept. 9. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csinált ilyet,ő már 7-8 hónapos volt,ő nem sírt szerencsére,de úgy döntött h akkor ő már aludt eleget,körbekúszta a szobát-tök sötét volt!!!),felmászott rám,aztán le,aztán megint fel rám,megint fel,bohóckodott,élvezte hogy belecsapódik a párnámba,aztán volt h mellétrafált és belém csapódott(és ömlött a vér a számból mert kicsattant..fincsi volt).Aztán ez tartott egy jó darabig,pár hónap,azót csak inni kel fel éjjel,meg nyavajog,a hajamat fogdossa,úgy nyugszik meg.Nagyon,nagyon kimerítő,egy okosságot tudok,hogy mikor nappal alszik,te is pótold be az éjszakát.Mert muszáj.Leszoktatni nemigen lehet.Ha sír,nyilván simogatás,ha kell cici,cumi,ha az se,én bizony felvettem(mégsem ordíthat fel mindenkit).
2012. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Faff0529 ***** válasza:

szia!


nem tudom,h napközben hogy alszik a kislányod, de esetleg próbáld meg,h a késő délutáni, esti órákban már kevesebbet aludjon és ha nagyon hosszúakat alszik napközben, akkor próbáld picit lerövidíteni neki, aztán meglátod,h beválik-e :)

De én is azt mondom,h éjjel ne játsz vele. Nem azt mondom,h hagyd sírni, hanem altasd, ha kell hosszan. Tudja,h ilyenkor aludni kell :)

sok sikert!

2012. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!