Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már néhány napja látszódik...

Ha már néhány napja látszódik az alsó két metszőfog vonala a babám ínyén (két csík) akkor mikor fog kinőni? Néhány napja nagyon rosszul alszik éjjel! 5-6X felébred, de volt olyan hogy 8X is. Ez elmúlik ha kinőnek vagy nem?

Figyelt kérdés
Ilyenkor szoktak Panadolt vagy Nurofent adni a babának? Melyiket adjam? (dentinox és társai nem váltak be). Úgy tudom ezeket csak pár napig lehet adni. Honnan tudom mikor kezdődhet a "visszaszámlálás" vagyis mikor a legrosszabb mert csak akkor kezdeném el adni...
2012. szept. 7. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát azért erre így konkrétan nincs recept :-))

Akkor add neki a nurofent, ha látod hogy nagyon szenved. Az én fiamnak az elős fogánál amikor eékezdett látszódni a csík, rá 1 hétre jött a foga, az alsónál pedig a rá 2 napra. Szóval erre neház lenne válaszolni :-)

3 napig adhatod neki a nurofent, ha úgy gondolod, hogy még adnál neki utánna is valamit akkor jöhet a panadol.

2012. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!