Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket érdemesebb venni...

Melyiket érdemesebb venni télre az újszülöttnek, bundazsákot vagy overált? Tapasztalatokat várok! Melyiket szereti jobban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Bundazsakra szavazok, elso lanyomnal overalokat kaptunk de csak 1 valt be , amelyik teljesen labig lehuzhato. Most a masodiknal bundasakot veszek tobb felet. Egy vekonyat amiben a hordozoba Is bele fer. Meg jo a birkabor is a babakocsi aljaba es ha nagyon hideg van akkor forro meggymagparna, vagy melegvizes palack.
2012. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk overall volt, kapucnis-kesztyűs-csizmás, végig cipzáros. Teljesen jól elvolt benne.
2012. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én bundazsákot vettem, meg kaptunk egy overált is. HÁt csak az overált használtuk, mert olyan volt az ujjánál meg a lábánál, hogy vissza lehetett fordítani a végét, így nem fázott sem a keze, sem a lába. Nem kellett külön kesztyű. Nagyon-nagyon szerettük. És a hordozóban is könnyebben elfért. Míg a bundazsáknak hiába volt a baba lába közénél kivágva lyuk, hogy be lehessen kötni a hordozóba, túl nagy volt. Keress olyan overált amilyenről írtam, szerintem nagyon fogod szeretni.
2012. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bundazsák...

könnyebb volt beletenni,és jobban tudott mozogni benne..

2012. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Overál.Könnyebb bekötni.Olyan, amit előttem írtak.
2012. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bundazsák!Már vannak olyanok,amiknél direkt ki van hagyva a hely-egy kis lyuk-hogy be tudd kötni a hordozóba.Sokkal jobban "befűt" magának(és persze jobban bent marad a meleg),ami egy újszülöttnél nem hátrány.Valamint jobban tud mozogni benne,szerintem kényelmesebb is:)
2012. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NEKÜNK VOLT MIND A 2 TŐ.ÉN EGYSZERE HASZNÁLTAM ÖKET ELÉG HIDEG VOLT A TÉLEN ÉS A HOSSZÚ SÉTÁKHOZ RÁADTAM AZ OVERÁLT ÉS BELEREKTAM A BUNDAZSÁKBA.IGY TAKARÓ MÁR NEM KELLET.PERSZE MI KUTYUST SÉTÁLATNI MENTÜNK KB.1 ÓRÁKAT.ELÉG HIDEGEK VOLTAK.
2012. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
UTSO VAGYOK AZ LEMARADT HOGY 5 PONTOS BIZTONSÁGI ÖVEL BEKÖTHETÖ A BUNDAZSÁK.
2012. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!