Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 5 hónapos. Hogyan...

Kisbabám 5 hónapos. Hogyan tudnám elérni, hogy játszon pár percet egyedül is? Sehogy nem akar egyedül ellenni. Ha felveszem (mert muszáj), csak ültetve szeret lenni és félek, lehet, hogy megárt a gerincének a sok ülés?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy sem játszik? Játszószőnyeg, kiságyra akasztható játék, pihenőszék? Úgysem, ha ott vagy mellette a szobában? Hason, háton?
2012. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám még csak 3 hónapos, de ő sincs el egyedül egy percre sem.Csak akkor hallgat el ha van ott vele valaki és játszik vele.Remélem nem arra számíthatok én is hogy 5 hónaposan is "szórakoztatni" kell mindig.Kíváncsi vagyok mit lehet tenni.
2012. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
próbáltam mindent:zörgő, játszószőnyeg,zenélő forgó, stb. minden érdekli, de csak ha felveszem és az ölemben van. megpróbáltam a földön játszani vele, de ott sem marad egyedül. az sem elég sajnos ha lát. nem is akar fordulni még , hason nem szereti. de hát hogy is forduljon, ha állandóan lben van. hagyjam, hogy sirjon? már azt is próbáltam, de kitartó....
2012. szept. 10. 18:21
 4/5 anonim válasza:

atyavilág, persze, hogy nem marad meg egyedül! az a dolgod, hogy vele legyél! látó, sőt lehetőleg kartávolságban kell lenned

amelyik gyerek nem ilyen volt, régen elvitték a farkasok...

2012. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még túl pici
2015. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!