Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hós volt a babád mikor...

Hány hós volt a babád mikor kapott kinder tejszeletet? 9-9 hós baba kaphatna már?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

1 éve skor után adtam elöbb nem mert mást nem evett volna meg

adjál neki piskotát helyette egészésgesebb

2012. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 9-10 hónapos volt mikor először evett, azóta is imádja, de minden mást is megeszik, ő jól evő baba, szerintem ha egyébként sokmindent megeszik nem gond, ha néha kap.
2012. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Minek csokit adni egy ennyire picinek?! A lányom 11 hós, de még nem kapott, és jó darabig nem is fog kapni ilyen hülyeségeket.
2012. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

2,5 éves a lányom, de még nem evett ilyet....


ettől egészségesebb dolgokat viszont adhatsz a 9 hósnak!

2012. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem októberi a lányom, a Mikulás hoz majd neki először csokoládét.


Nem akarok kötekedni, de abban nincs méz?

2012. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
16 hónapos volt a fiam, amikor először kapott csokit, azt is azért, mert mikulás volt. Más anyukák adtak a környezetemben, én nem. Így sem igazán jó evő a fiam.
2012. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kinder tejszelet szerintem nem csoki, vagyis amit én veszek a fiamnak az piskóta és közte egy kis krém. Én 9 hónaposan adtam neki. Ha lehet akkor inkább én sütök, de néha szerintem belefér, és nem tömöm édességgel, rendes csokit pl soha nem evett még. Próbálom megtalálni a középutat, mert ha én nem engedem akkor a nagyszülők úgy is beletömik, ez van. Így viszont ha néha engedek egy kicsit akkor nem titokban csinálják, így legalább tudom mikor mit evett:) De ez én vagyok, mindenki úgy csinálja ahogy jó esik neki, bár szerintem vannak akik túlzásba esnek mindkét véglet terén.
2012. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

A kinder tejszeletben tényleg nincs csoki, de én még nem adtam a 13 hónaposomnak, ugyanis úgy írja sok benne a méz, azt pedig nem szabad 1-1,5 éves koráig adni.

De én adok neki csokit már 1-2 hónapja. Én nem hiszem, hogy egy kis csoki ártana, persze csak is minőségi csokit és soha sem sokat. Én is kaptam már 8 hónaposan.

2012. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!