Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam, mióta tápszert is...

A fiam, mióta tápszert is kap, azóta sokkal nyugisabb. Túl zsiros lehet a tejem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem volt neki elég a tejed. A táptól jobban jól lakik.
2012. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keves volt a tejed, ezert kapott tapszert is hozza? Nem hiszem hogy a tejed minösegevel baj lehet, tudtommal az mindig a kicsi igenyeihez igazodva termelodik.
2012. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is azt mondták hogy hogy a tejjel nem lehet baj!Marhaság!Mióta anyatej gyűjtő állomásról hozzuk a tejcsit,a babám azt kapja éjszakára,és láss csodát!Végig aludja.Mikor az enyémet ette,2 óránként felkelt enni.Sok tejem van,de olyan az állaga mint a vízé,pedig eszek rendesen egészséges ételeket.
2012. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába pontoztátok le az utolsót igazat ír. nekem is mindenki jött azzal hogy a tej az tej. A mennyiséggel van a baj...... Hát egy ló túrót, szopi után két decit le tudtam fejni, viszont ha drága szomszédom mellé rakta az ő tejét olyan szín különbség volt hogy csak lestem. Az övé rendesen sárgás volt míg az enyém mint a vizezett bolti tej :/ Persze hogy állandóan éhes volt a gyerekem. nektek se mindegy hogy vízből isztok meg 150 milit vagy valami sűrű löttyből. Szóval kérdező, nem azért nyugis a tápitól mert zsíros volt neki a tejed hanem épp ellenkezőleg :( Én saját tapasztalatból írtam amit írtam én egy hónapig "éheztettem" a gyerekem a sok okos miatt :( Az első cumisüveg tápszertől 3 órát aludt.... majd evett megint és 3 órát aludt.... Szóval......
2012. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!