Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igény szerint tápszert kapott...

Igény szerint tápszert kapott babád mikor alakított ki rendszert magának az evésben?

Figyelt kérdés
Az enyém napja attól függ, mikor ébred és emiatt szinte mindig máskor eszik és alszik. Nálatok rááéét egy rutinra? Ha igen, mikor?

2012. szept. 10. 12:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Néha van, hogy megetetem előbb, mint hogy sírna, de nem akarom elnyomni a teste jelzéseit. Ha viszont már sír, akkor bezabálja az egészet aztán meg az a baj, hogy enne még...
2012. szept. 10. 12:25
 2/5 anonim ***** válasza:
tápszert nem adunk igény szerint,azt túl lehet etetni. Anyatejes babáknál van igény szerinti etetés.
2012. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, amit az első ad.... És amit kiszámolsz neki, vagy saccra adsz, és nem elég neki, mit csinálsz? éhezteted???

Én mindig kiszámoltam, hogy mennyit kell hogy kapjon, és volt, hogy kapott még 30 milivel többet, és nálunk az igényszerint úgy volt, hogy minimum azért 2 2és fél órát megvártam a következő etetésig, nem vártam ki a kötelező 3-4 órát!

És a fiam él és virul, nem hízott el, sőt...:)))

2012. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom én sem várom meg amíg sír az éhségtől

két-három óra után már adom neki

sosem vártam meg hogy sírjon

de túletetni sosem tudtam mert érezte mennyi az elég

2012. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs napirendetek az a baj sztem...nem tudom mennyi idős,de ha kialakítasz nála egy napirendet,tudni fogod mikor éhes,álmos,stb.Az én babámnak kb a 6.héten állt ez be,sose sír,mert mindig tudom mire van igénye,a jól megtervezett napirend miatt.anyatejes egyébként....vannak napok mikor többször kér enni,akkor adok is neki természetesen,de alapvetően a 2-3 óránkénti etetés a jellemző.így szokta meg a kezdetektől.Nagyon könnyű így vele,az éjszakát majdnem végig aludja.(2 hónapos)Kiegyensúlyozott,jól táplált baba...Én pl minden este ragaszkodok az este 8 órási fürdetéshez,utána vacsi,majd ahogy ágyba teszem már alszik is.délelőtt alszik egyszer kb 2 órát.délután pedig 2-szer 2 órát,és aztán jön az esti alvás.Délután 4-től 2 óránként kap enni,így bír aludni szinte egész éjjel.
2012. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!