Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen kenguruba bele tehetem...

Ilyen kenguruba bele tehetem 6 hetes babám?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rossz alvó,csak kézbe van el,így szinte semmire se megyek...van egy 3 éves kisfiam vele is jó lenne foglalkozni,gondoltam veszek egy kengurut napi 1-2 órára tenném bele max.,de olyan hiper-szuperre nem tellik :(

Ezt nétzem [link]



2012. szept. 10. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tenném.
2012. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi pénzért vaterázz inkább egy nandu kendőt.
2012. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
nem...vegyél kendőt
2012. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Vagy ha nem tudsz kendőzni, akkor egy mei tai-t :)
2012. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Kenguruba semmilyen korú gyereket ne hordozz mert nem tesz jót a gerincének, csípőjének, medencéjének, lágyékának...

Ahogy a többiek is írták kendő, mei tai, csatos hordozó...

De érdeklődj körbe pl védőnőknél, hogy van-e hordozókendős klub a környéketeken mert ott havi 1-2 ezer forintért lehet bérelni hordozókat és ki is tudod próbálni, hogy melyik jó neked és megmutatják azt is, hogy hogy kell használni!

2012. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Egyet értek az előttem szólókkal:).

Nem írom le, mert már előttem leírták, miért nem ajánlott a kenguru, helyette, ha idegenkedsz a hosszú kendőtől, vegyél karikás kendőt. Nagyon könnyű és egyszerű használni, nem csak elöl, hanem csípőn is tudsz vele hordozni.

2012. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Alkalmanként még csak-csak bele tenném, de napi 1-2 órára biztos nem. Én is vettem anno kengurut, újszülött kortól valót, még az ortopédián is megmutattam és igent mondott rá a doki, de 3 hónapos korában tettem bele először és akkor is kb napi 10-20 percre, míg leszaladtunk boltba, vagy kutyát sétáltatni.
2012. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Már előttem leírták, hogy nem, nem írogatom le én is, viszont gyűjtöttem Neked hasonló árban mei-tai-okat.

[link]

[link]

[link]

[link]

Nézz körül még, hátha találsz jobb árban te is.

Amúgy mei-taiba 3 hónapos kortól ajánlott tenni a babát, én békapózba (ahogy a kendőben is van a pici) beletettem már 2,5 hónaposan is, azóta többektől hallottam, hogy ők is így használták. Nálam az abszolút nyerő a Gremese mei-tai, ilyeneket is találsz használtan, igaz kicsit húzósabb áron.

2012. szept. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem akarsz hosszú kendőt használni, de annak kényelmét akarod élvezni, akkor egy Close Caboo-t tudnék ajánlani (pl itt lehet ilyet venni):

[link]

Hasonló kengurunk volt, de nem használtuk. Egyszer beletettem a gyereket, és láttam, hogy nem jól tartja. Onnantól kendőztünk mi is, 4 hónapos korától csatos hordozókat használtunk.

2012. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Ééés valakiktől ismét kapjuk a kedves kis lepontozást... Ez már nevetséges...


Bocs az off-ért!

2012. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!