Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mese kötné le?

Milyen mese kötné le?

Figyelt kérdés
17 hónapos a fiam és nem köti le semmi Nincs az a játék amivel kb 2 percig eltud játszani. A tv-t nem nagyon nézi,csak azt a duck tv-t amitől nekem idegrohamom van. Milyen mesét nézessek vele, ha már tv-t akar nézni? Milyen játékot adjak a kezébe ami leköti?
2012. szept. 10. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az enyémet sem kötötte le semmi, csak a Tévéshop meg a Híradó. :) 2 évesen kezdett el magában játszani, azóta autókat tologat, meg nézi a Thomas a gőzmozdonyt. Nem marad mindig így, kitartás.
2012. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fisher price mókakockák

Fisher price golyópálya

Fisher price tanuló szék

Játék sátor


Meséből a Donald, mickey Eger játszótere kötötte le


Kos laprellós kemény könyveket szerette amiken állatok vannak.

2012. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
anya azt mondta, hogy én mikor kicsi voltam, Disney meséket néztem sokat. (:
2012. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem ugyan lányom van,de a tiéddel egyidős...Amik hosszabb távon lekötik: kavicsok,nagyobb kövek,sár..Na,ezekkel hosszú ideig képes játszani...Mondjuk mostanában az állatokra is rákattant,így egész nap azoknak a képeit nézegetjük a könyveiben. Szereti még az ugráló zebráját(erre mostanában kezd rájönni,hogyan is tud vele vadulni:))

Tv-t nem nagyon szokott nézni,viszont ha hosszú útra megyünk,akkor bogyó és babóca van a laptopon,azt szereti.

2012. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fiam most lesz 18 hónapos. Imád autókat tologatni (és bármit, aminek kereke van). Szereti a tolható-húzható cuccokat (játék talicska, babakocsi...stb)

Most hétvégén nézte úgy először a mesét a TV-ben, hogy közben nevetgélt, és látszólag nagyon lekötötte Őt. (az a mozdony tanodás mese)

+ van egy játéka, ami zenél, sípol, állathangokat ad ki, attól függően, hogy melyik állatot/gombot nyomja meg. Át lehet váltani, hogy az állatok énekeljenek is a saját "nyelvükön". Ez most a 2. számú kedvenc az autók után.

...és persze a pakolás - rejtegetés...

2012. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A lányom 18 hónapos, neki a Bogyó és Babóca a kedvence. Nem csak tv-Ben, könyvben is imádja.

Rajzolással, gyurmázással jól elvan, szeret vonatozni, van egy fa vonat készlete.

Meg Legozni is nagyon szeret.

2012. szept. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A tv-s mesék közül nálunk a Nefelejcs Fifi megy, meg a Chuggington (vonatos).
2012. szept. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szia, mikor a lányom ennyi idős volt, őt is csak a Duck érdekelte, meg a rajzolás(irkafirka).

nekem még most is azt nézi, nincs azzal semmi gond sztem, tök jó, hogy lassan váltogatják a képeket, és nagy rajzolt ábrák vannak benne, amik szintén lassan mozognak, nem izgatja az idegrendszerüket annyira...

nekem a toligálós játékokkal játszott, mint dömper, talicska, babakocsi, csattogós lepke. Bepakolt, kipakolt mindenhonnét, tehát sztem nem érdemes drága játékokat venni neki..

ja, ami leülős játék volt, de ahhoz én is kellettem, és akkor sokáig elvolt, ezek a fogantyús fa puzzle-k, ilyesmik:

[link]


de én a vaterán 500Ft-ért vettem /db., van vagy 6 daraunk..:-)) Még most is sokat játszik ezekkel.

Mikor már nagyjából be tudta rakni őket, akkor egyedül is szépen elvolt velük, meg ezeket pakolászta mindenfelé...


Amúgy kitartás, ez egy ilyen időszak, fél év, és jobb lesz, vond be a házi munkába, és akkor tudsz főzni, mosni...:-)

2012. szept. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

Ja a mese-téma.

nekem csak a saját kútfőből jött mesék kötötték le, amit olvastam az nem. Arról mesélj neki, ami aznap történt vele, röviden, egyszerűen, azt majd falja..:-)

2012. szept. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is hasonló volt a helyzet mint nálatok. Sőt az én kisfiam 2,5 éves és még mindig nem szeret egyedül játszani mesét nézni, max 10-20perc, vagy építeni szerelni. Nálunk csak a Thomas jött be néha ilyen időd korban. Később jó lett a Fifi is. Én nem engedem, hogy tévézzen, hanem felvételről vagy laptopról nézheti a mesét, úgy hogy odatekerem. Én először mindig megnézetem vele a meséket, és utána Ő is már magától.
2012. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!