Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bosszantó kicsit?

Nem bosszantó kicsit?

Figyelt kérdés

[link]



Véletlen találtam rá, csak a kép a lényeg, nem igaz, hogy annyira fontos volt az a telefon, még most is morgok, nekem is picim van, de pont ilyen esetek miatt választottam "tank" kocsit, és a telefont úgy dobtam volna el, ha mégis ilyen történik, nem még tartom, és úgy ügyetlenkedek...


2012. szept. 10. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Be kellett volna kötni a babát, ennyi az egész, én speciel nem tudom hogy viselkednék hasonló helyzetben, szerintem mindent eldobnék a kezemből. Egyszer a férjem véletlenül kifordította a lányunkat a bébihordóból, miután már kicsatolta az övet, szerencsére nem esett nagyot, de akkor azt sem tudtam hova kapjak.


Kicsit off: a 3. válaszoló elmagyarázná, hogy mégis hogy néz ki egy mintaanya? Az a minta, aki nyúlott mackónadrágban sétáltatja a babáját, speciel én ma majdnem teljesen így voltam felöltözve, annyi különbséggel, hogy hosszabb volt a nacim, de az is csak azért, mert reggel oviba menet még 14 fok volt. Ja igaz én nem szőke vagyok, hanem barna. De ezek szerint nincs mintaanya kinézetem. Mondjuk nem is tartom annak magam, tökéletesen elégedett vagyok azzal, ha a gyerekeim szeretnek.

2012. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Gondolhattam volna, hogy kiforgatjátok amit írtam. Nem az a baj, hogy shortban van! És nem mondtam, hogy mackonadrágban kéne lennie. Azt mondtam, hogy az arckifejezéséről és az öltözékéről sok minden lejön. Pl, az a bamba üveges tekintet, ahogy már más is leírta, nem úgy néz ki mint egy IQ bajnok.

És a seggmutogatós rojtos short, a párducmintás láncos retikül, az 5 kiló fux, meg a mackónadrág között azért van némi átmenet, nem csak ez két véglet létezik.

Mégegyszer mondom, nem az a baj, ha egy anyuka csinos, sőt, szerintem ez az anyuka pont hogy nem csinos, hanem közönségesen néz ki és ez általában nem az intelligens, felelősségteljes anyukák ismérve.

2012. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

az egyik kérdésre válaszolva,hogy hogyan borulhatott meg az a babakocsi.

A 2.képen lehet látni,hogy egy kisebb "kátyú",vagyis inkább mintha ki lenne "vágva" egy négyzet alakú rész az útról,abba tolta bele a babakocsit,és mivel az első 2 kereke olyan kicsi,a hátsó meg 2 bazi nagy,igy nem nehéz felborulnia annak a kocsinak egy ekkora kis "kátyútól" is.Nekem ezért nem kéne ilyen babakocsi!

2012. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!