Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell használni a Sinlacot?

Hogyan kell használni a Sinlacot?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a dobozra van írva, illetve kérhetsz hozzá egy "szakácskönyvet".

06-40-214-200 Nestlé fogyasztói szolgálat

Itt kell kérni, ingyen küldik, egy fénymásolat.

2012. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt értem, de napi 1-szer vagy többször is lehet? Igazából mire jó, sűrítésre?
2012. szept. 11. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen jó sűrítésre is, gyümölcsbe pl, vagy főzelékbe, meg magában is. Allergizáló dolog nincs benne egyátalán, szóval arra hajlamos babáknak is nagyon jó. Magában is finom, általában szeretik a babák, édes. Bukós babáknak is szokták, van aki a tápiba teszi, mert sűrűbb és kevésbé bukják vissza a kicsik.

Laktató.

Úgy emlékszem napi kétszer ajánlák max.

Ha magában készíted, tejpép-tejbedara sűrűségű kb.

2012. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen jó sűrítésre,de arra is ha valami újat próbálsz adni a babádnak akkor sinlacot kell először belekeverni,bár az én lányom magában is eszi mint tejpép,mert szereti:-))
2012. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azért vettem, mert a lányom nagyon rossz evő volt és ez ízt adott minden ételébe. Én adtam neki 3x is egy- egy kiskanállal, semmi baja nem lett, gondolom a gyártó egy egész adag ételre gondolt, amikor azt javasolta, hogy max 2x lehet adni.

Este tettem tápszerbe is, de nem használt, csak felébred enni a babám.

2012. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!