Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csőrős pohárból ihat a 6,5...

Csőrős pohárból ihat a 6,5 hós babám?

Figyelt kérdés
Szopizik úgyhogy cumisüvegből egyáltalán nem iszik. Pohárból pedig csak itthon tudom itatni,mert fele a ruhácskájára megy. Milyen fajtát ajánlotok?
2009. júl. 30. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendes pohárból itasd, ha elfogadja, majd megtanul ini belőle, kb 10 11 hónaposan nem fog már mellémenni, addig meg textil pelust tegyél a pohárhoz/gyerek nyakához és semmi gond.

Ne szoktasd rá fölöslegesen a csőrösre.

2 fiam van egyiknek sem volt cumisüvege és pohárból ittak mindig.

2009. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:)) Igen ez tök jó lenne, de hiába teszek a nyakacskájához pelust ugyan úgy tiszat iszi lesz a ruhája és vannak olyan helyzetek amikor egyszerűen nem tudom átöltöztetni pl: egy séta közben a város közepén! Ezekre az alkalmakra gondoltam!
2009. júl. 30. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

az en lanyom is csak szopizik es en sem szerettem volna a cumisuvegre szoktatni. en egy 6 honaposoknak valo Avent csoros poharat vettem neki es kb 1 het alatt rajott a szelep teknikajara, azota gond nelkul iszik belole. Nukbol is lattam hasonlot, gondolom az is jo.poharbol is tud inni, de sok megy melle, levegot is nyel es utazni sem lehet poharral de ezzel az itatoval igen mert nem csopog ki semmi sem. szerintem erdemes megprobalnotok.

2009. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!