Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ihat rendes pohárból?

Mikortól ihat rendes pohárból?

Figyelt kérdés

6 hónapos a picurim!Továbbra is maradjon a cumisüveg,vagy váltsak csőrös illetve sima pohárra?

Ti hogy csináljátok(csináltátok)?


2010. okt. 26. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik gyerekem kezdettöl fogva rendes pohárból ivott (kis eszpresszós pohár, aminek kicsit kifelé hajlik a pereme), eleinte csak egy-egy kortyot, késöbb egyre többet, már 2-3 hónaposan igy kapott teát, üvegböl csak a tejfélét.
2010. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Puhacsőrüt vettem neki, de egy évesen már sima pohárból ivott.
2010. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy csináltam mint az előttem író, pohárból itattam ha kellett itatni. Illetve a korházban is (mikor megszületik) azokat a babákat akiket külön kell táplálni azokat már akkor pohárból itatják. Képesek rá, ügyesek, meglepően.

De nekünk van egy tanuló cumisüvegünk (csörös- szilikonból) Ha megyünk valahova akkor azt visszük.

2010. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!