Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy hónapos baba ihat-e néha...

Egy hónapos baba ihat-e néha csőrös pohárból?

Figyelt kérdés
Estére kevés a tejem, nem lakik jól, csak sír, és nem tud aludni. Sajnos tápszerrel kell pótolnom néha-néha, de félek, hogy a cumisüveg megzavarja a szoptatást. (nagyon szépen és ügyesen szopik) A kórházban pohárból itatták velük a pótlás tápszert, ezért gondoltam én is arra, hogy talán jobb, mint a cumisüveg. Mit gondoltok erről?
2011. febr. 13. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ihat nyugodtan, abban igazad van hogy ha megkóstolja a cumisüveget, nem fog neki kelleni utána a cicid, én is így jártam, szülés után egy héttel indult csak meg a tejem, addig tápit kapott a kórházban is és itthon is, és utána már nem kellett neki a cici mert ugye azzal dolgozni is kell:), csak nem biztos hogy menni fog az csőrös üveg, kislányom 14 hós és még mindig nem tud belőle rendesen inni, de mondjuk te segítesz neki... Próba szerencse:)
2011. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan
2011. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sima kispohárból is szépen isznak.
2011. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csőrösből ivott,már a kórházban is azt vittem cumisüveg helyett csak ott a lefejt tejemet adták neki,mert nem vihettem minidg ki a babamamába mert túl sárga volt:(
2011. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!