Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stabil, biztonságos járássegít...

Stabil, biztonságos járássegítőt tudnátok ajánlani, ami nektek bevált?

Figyelt kérdés

Link is jöhet :-)

Köszönöm!



2012. júl. 15. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ez nagyon bejött,eddig még nem borult vele a kicsikém.már megy egyedül is,de ezt nagyon szereti még mindig.én ezt nagyon ajánlom.

2012. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Hagyd,hogy a babád önmaga tanuljon meg járni!

A járássegítő nem tanítja meg egyensúlyozni és elesni. Pedig ez a legfontosabb ahhoz,hogy majd önállóan járjon.

2012. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan volt mint az elsőnek. Csak akkor biztonságos ha már tud járni.

Hiába fékezhető, akkor is gyorsan halad, a baba alig tud lépést tartani vele a végén pedig annyira begyorsul, hogy elesik. persze tarthatód, hogy ne guruljon/csússzon olyan gyorsan, de akkor letörik a derekad.


Én is tudtam, hogy nincs jó járássegítő, de azért megvettem használtan, majd pár hónap múlva ugyanannyiért el is adtam. Végül is kipróbáltuk, nem vesztettünk rajta egy fillért sem.


A legjobb járássegítő, a nehéz, fa étkezőszékeink voltak. A járólapon tologatta őket a lányom, borzalmas hangja volt, de soha nem esett el velük.:) Na az tényleg biztonságos.

2012. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk tescos volt. Nem esett el soha, pedig járólap van és laminált padló. Szépen megtanulta átemelni a küszöbökön is (na akkor volt 1-2 esés, mire rájött, hogy hogyan kellene). 1 évesen kapta, akkor már kapaszkodva és vezetve ment. 13 hónaposan elindult magától. DE még használta 1-2 hónapig, amíg ugye nem volt annyira stabil a járása. Mivel voltak rajta játékok is,így még legalább 1,5 éves koráig használta, játszott vele.
2012. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja mi csak akkor vettük,amikor már kapaszkodva járt.első voltam.
2012. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!