Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöket fagyasszak...

Milyen gyümölcsöket fagyasszak le a kislányomnak, aki júniusban született?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mikor elkezdem hozzátáplálni, tél lesz, tehát jó lenne neki most lefagyasztani egy kis friss gyümölcsöt.

Az a kérdésem, hogy miket tegyek el és egyszerre mennyit? Pl egy barack vagy kettő?

vagy felesleges előre beraktározni?


2009. júl. 30. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, 10-20 dekánként csomagolj el gyümiket. Én megtisztítva, feldarabolva, kimagozva, stb raktam el meggyet és őszibarackot. A meggyet kis dobozokba raktam, a barackot pedig fóliába.
2009. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi fagyasztottunk áfonyát, sőt, uborkát is. az áfogyát csak zacsiba,sokat, azt szemenként ki lehet venni. Ha találsz még késői málnát, az is fagyassz, megfázáskor főzhetsz majd belőle kompótot (víz+málna 2-3 szem 1 bögréhez), ezt már 4 hónapos lányom szívesen itta.
2009. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az őszibarackot,sárgabarackot,meggyet mindenképpen.Tehetsz neki tököt,cukkinit,spenótot,brokkolit.
2009. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.Gyümölcsből érdemes elrakni:Őszi-sárgabarack,meggy,sárgadinnye,körte,eseleg szílva.

Ha olyan őszit veszel,aminek lejön a héja,akkor azt vágd félbe,mag ki és folpackba tekertem darabonként,majd zacsiba teszem.A héját azért nem szedem le,mert az a tapasztalatom,hogy kiengedve is könnyen le lehet húzni.

Sárgadinnyét és a körtét pucolom,magozom.A körtét felezem,a s.dinnyét cikkekre vágom csomagolom,úgy ahogy az előbb írtam.

Zöldségek közül,nem sok mindent fagyasztok,mert azt amúgy is lehet kapni.Amit én tettem el,az a tök és a cukkini(most olcsó).A mind a kettőt pucoltam,magoztam,kockára vágtam és tárolóedénybe tettem.

2009. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!