Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El lehet tenni valahogyan a...

El lehet tenni valahogyan a gyümölcsöket (pl. barackot), h amikor elkezdjük a hozzátáplálást úgy tudjam majd adni a kislányomnak, mintha friss lenne?

Figyelt kérdés

Esetleg fagyasztani?

A kertben van sok gyümölcs, és ha lenne valami jó módszer, inkább azt adnám majd a Manómnak, mint a boltit!


2009. júl. 20. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze...vágd apró kockákra a barackot, szilvát, körtét...vagy amid van és fagyaszd le. Tedd el kis adagokban...nagyon jó hasznát veszed majd.
2009. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ha így elteszem, amikor kiolvasztom, hasonló íze lesz, mint a frissnek?
2009. júl. 20. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én pürésítem neki,és úgy teszem el a gyümiket.
2009. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.én gerezdekre vágtam amit el akartam tenni,és alufóliázott tálcára raktam eggyesével őket.letakartam folpackal,és betettem a fagyóba,amikor megfagyott,egy zacskóba raktam őket.igy nem fagynak össze,és egy,vagy két gerezdet is külön ki tudok venni a zacskóbol.Én igy csináltam.
2009. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, akkor megpróbálok én is eltenni :)!
2009. júl. 20. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt csinálnám vele, amit a zöldséggel: mindig leforrázom (forró vízbe rakom újraforrásig) és megvárom míg kihül, úgy teszem zacsiba és mélyhűtőbe. Igy tuti nem barnul meg.

2009. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sárgadinnyét tettem el. Pürésítettem, jégkockatartóba tettem, mikor már jól megfagyott zacsikba raktam át, így felszabadultak a jégkockatartók, lehet mással is csinálni. Megkóstoltam egyet, pont olyan mint frissen :)
2009. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ neked is!
2009. júl. 20. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!