Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van azt, hogy a kislányo...

Miért van azt, hogy a kislányom, ha más eteti pl apa, mama, akkor jól eszik, nálam meg rövid időn belül elutasítja az ételt?

Figyelt kérdés
Volt már olyan is,hogy elkezdtem eteteni egy idő elteltével oda tette a kezét a szája elé, hogy elég nem kér többet és utánna apával még jócskán eszik!Ez miért van?
2009. júl. 30. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult már ez. Én úgy értékelem, hogy un engem. Alapból állandóan én etetem és mikor meglátja az apját akkor belőlem már nem kér. Ha ilyen van akkor ki szoktam venni az etetőszékből és úgy újra eszik. Persze nem csinálok belőle rendszert, egy-két alkalomról van szó. de nálunk ez jött be.
2009. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!