Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának, már adtok...

9 hónapos babának, már adtok valamit a ti ételetekből?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Most épp nincs ekkora gyerekem, de krumplit, répát adnék, ha elfogadja.
2012. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos babám van, de nem szokott kapni a mi kajáinkból.
2012. szept. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos a lányom,elég sok mindent megeszik,amit mi is,pl.a húslevesből krumplit répát ő kapja,ha főzeléket főzök,azt is eszi.Csak mivel nincsen még foga,jobban össze pépesítem,turmixolom neki.De egyébként mindent elfogad szívesen,amit mi is eszünk.Mellette még napi 5-ször szopik is.Az első lányomnál is így csináltam,5 hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást,és nem igen főzögettem külön csak neki.
2012. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Igen kap, szinte mindent megkostól, mert ha látja, hogy eszünk akkor jön hozzánk, és addig nem tágít míg meg nem kostólja mit eszünk, van ami bejön neki van ami nem. Nyílván nem ezzel lakik jól, még csak ismerkedik az ízekkel. Bár hétvégén penne tésztát evett, pörköltel, és elég sokat más nem is kellett neki ebédre, és mielőtt bárki lehurrogna durum tészta volt, és nem volt nagyon fűszeres a pörkölt.
2012. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hónapos és elég sokmindent megkóstolt már , attol függetlenül , hogy anyatejes és az én babám is szopik még ötször. Tegnap nagykanállal evet az én huslevesemböl, kockatésztával. Össze sem kelett neki pürésiteni. Nagyon kiváncsi fajta, Ő is mindent meg akar kóstolni.
2012. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sumergo ***** válasza:
10,5 hónapos a lányom, külön főzök neki, és a napokban kezdtem egy-egy falat erejéig megkóstoltatni azt, amit mi eszünk. Nyilván ha csípős, akkor nem kap, meg ha nagyon nem neki való az az étel. De egyébként meg szoknia kell. :-)
2012. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!