Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos babának tápszert...

7,5 hónapos babának tápszert vagy inkább higított tehén tejet?

Figyelt kérdés
Apad a tejem, viszont a tápszernek szerintem több a rossz oldala,mint a boci tejnek, szeretnék tapasztalatokat, ki az aki a boci tejet adta a babának és bevált?
2012. szept. 11. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mi a rossz oldala a tápszernek?

elolvastad mi is az a tápszer?

az bocitej, annyi a különbség, hogy a tejfehérje stzét van benne bontva, így egy 7,5 hónapos meg tudja emészteni. míg a sima tehéntejet nem, tönkremegy a bélrendszere és allergiás lehet.


a tehéntej a kis bociknak ideális, nem az ember babáknak.

persze ettől függetlenül adhatsz neki és közel se biztos, hogy allergiás lesz, de kérdés, hogy megéri kockáztatni?

2012. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én először 11,5 hónaposan próbáltam meg a lányomnak adni a bolti tejet ( 2,8% és 3,6%-ost) majd a házi tejet felforralva. Mindkettőtől ment a hasa és láthatóan nem érezte jól magát a bőrébe. Junior 12 hó+ italra váltottunk, ez is tápszer, de azóta nincs gond a hasával.

7 hónapig tudtam szoptatni én is a babám, utána 2-es és 3-as tápszereket kapott.

2012. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem adnék tejet egy éves kor alatt,inkább tápszer.
2012. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!