Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1év körüli tápszeres babának...

1év körüli tápszeres babának adtok külön vacsorát a tápin kívül?

Figyelt kérdés
Szükség van rá,hogy adjak mást is vagy elég csak a tápszer??Lányom 13hós.Este 8-fél 9körül 270 ml tápot iszik(jó éjszakát).
2012. szept. 10. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Már 8 hónaposan kapott tápláló,rendes vacsorát. Nem csak a mű tápszert.
2012. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korától este 6 körül kapott rendes vacsit (sajt, sonka, zsömle), és fél 9-körül, fürdés után a tápszert.
2012. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudom, minden gyerek más, de az enyémek már csak reggel igénylik a tejet/tápszert kb. 1 éves (13-14 hónapos) koruk óta.

Este fél 7-kor van vacsora, akkor csak vizet isznak az étel mellé. A tejpépeket viszont szívesen megeszik még most is, pedig már 19 hónaposak.

2012. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akár én is írhattam volna ezt a kérdést:-))szerintem azért ajánlják,hogy most már szinte mindent egyen a baba.mi most leszünk a héten 1 évesek de én ha 6kor megvacsiztatom akkor tuti nemfog neki kelleni a tápi mert nem egy nagy evő a babám.azt már elértem hogy velem reggelizik és nem csak tízóraizik a reggeli tápi után....fokozatosan majd a vacsira is áttérek....
2012. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

7-8 között vacsi, azután fürdés. (imád fürdeni, így sokáig tart)

Mire ágyba kerül, majdnem 9 óra, ilyenkor még 150 ml tápit megiszik.

2012. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

6-7 között vacsorázunk, eszik velünk pár falatot. Nem rendes étkezés, de leül velünk és együtt eszik a család, számunkra ez fontos.

Aztán f8 felé fürdés és 8-f9 között tápszer.

2012. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is adok neki 8 hónapos kora óta. Szintén 18.30-19.30 között, vagy főzelék, vagy tejpép, 1-2 alkalommal már próbálkoztam tejbegrízzel is. Először őt etetem, majd marad a székében, és mi is vacsorázunk, kap 1-2 falat rágcsálnivalót. Fél 9 körül megy fürödni, majd elalváshoz jön a tápszer, 1,5-2 dl körül iszik meg, bár ez néha kevsebb.

Én adnék neki a helyedben mást is, már csak azért is, hogy szokja a közös étkezést.

Ha lenne több foga, én adnék neki már kenyérkatonákat, sonkát, sajtot is, de csak 2 db van alul, azzal nem enne normál mennyiséget.

2012. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyém csak tápszert vacsorázik, 13 hónapos. Reggelire már nem kap tápszert, csak vacsira.
2012. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13 hós koráig reggel és este is csak tápszert ivott (210 ml+7kanál tápi) sima tápszert nem jó éjt és simán aludt este 7 től reggel 8 ig. Amikor elkezdett hamarabb ébredni, már lassan 6 fele, akkor szoktunk rá h kap egy kis vacsit, tényleg nem sokat, egy 8+hós bébikaja felét, vagy a miénkből picit kis katonákat.
2012. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!