Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintem az nem elég ha nem...

Szerintem az nem elég ha nem puszilgatom? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
Beteg vagyok és van egy 14 hónaposom. Jön Bújik puszilgat :( Persze nem engedem de akkor meg sír. Elmagyarázom neki mi van de persze hogy nem érti miért nem kap puszikat. Folyik az orrom lázas vagyok nem akarom hogy el kapja :( Segítség nincs, apa este jön a munkából. Tipp hogy mit és hogy csináljak? Tanácsot is fogadok gyors gyógyulás ügyben :(
2012. szept. 12. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem tuti hogy benyalja ő is a betegséget puszi nélkül is. Mégiscsak Te vagy vele egész nap egy légtérben. Még ha sűrűn szellőztetsz meg kezet mosol, szerintem akkor is nagy a sansza hogy elkapja.
2012. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( köhögni nem köhögök. Akkor is?
2012. szept. 12. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam így,és most ciki vagy nem,maszkot hordtam,mint az orvosok...Kislányom nem kapta el szerencsére,ez részben annak tulajdonítom hogy maszkot viseltem,részben pedig a c-vitaminnak amit a lányomnak adtam akkoriban. Ezt tudom neked is tanácsolni.Mielőbbi gyógyulást!
2012. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A maszkot én is ajánlom, szerintem egyáltalán nem ciki. Egy hátránya van viszont, mégpedig, hogy nehezebben fogsz gyógyulni tőle!
2012. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!